Reklama:
blocker

Stanik to jedna z najstarszych sztuk garderoby i co ciekawe, jego konstrukcja od wieków nie uległa wielkiej zmianie. Wbrew też powszechnym opiniom, stanik wcale kobietom nie pomaga w utrzymaniu ładnego biustu. Najnowsze badania mówią, że szkodzi również zdrowiu.

Zobacz więc , jakie korzyści będziesz miała, jeśli pozbędziesz się stanika, jeśli nie na stałe to przynajmniej w domu:

1. Lepsze krążenie krwi. Uciskające ramiączka, fiszbiny itp. sprawiają, że krążenie krwi jest zaburzone.

2. Piersi będą jędrniejsze. Badania prowadzone na Uniwersytecie Besançon we Francji mówią jednoznacznie – noszenie stanika przyczynia się do opadania biustu. Stale podtrzymywane mięśnie nie pracują.

3. Lepszy sen. Nigdy nie spij w staniku! I tak ucisk, który trwa przez cały dzień wcale nie znika natychmiast po zdjęciu biustonosza. Aby krążenie krwi się zmieniło, potrzeba czasu.

4. Większy komfort – nie będziesz opięta, ściśnięta, nie uwierają cie metalowe części biustonosza.

5. Lepsze zdrowie. Zły stanik może powodować bóle kręgosłupa, a nawet migreny.

 

Jeśli więc nie możesz pozwolić sobie na rezygnację ze stanika przez 24 godziny na dobę, to przynajmniej zdejmuj go natychmiast po przyjściu do domu!

Udostępnij ten artykuł swoim koleżankom!

 

Tagi:

biust,  biustonosz,  obwisły biust,  stanik, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Joanna   zgłoś nadużycie  

    Łomatko! już dawno nie czytałam takich głupot... Mam nadzieję, że ktoś, kto pisał ów artykuł zapomniał dopisać, że zasady te dotyczą BARDZO MAŁEGO BIUSTU! Poza tym punkt 2 to BZDURY!!!! W piersiach nie ma żadnych mięśni i noszenie stanika nie prowadzi do opadania biustu. Piersi to jakby worek ze skóry, w którym jest tkanka tłuszczowa i gruczołowa. i jeżeli skórę rozciągniesz, to koniec, piersi zaczną opadać. Dobre podtrzymanie piersi zapobiega rozciąganiu skóry i ich opadaniu, bo codziennie działają na nie siły grawitacji. Zgodzę się jedynie do spania w staniku, zwłaszcza z fiszbinami, rzeczywiście jest niezdrowe. Natomiast kobiety w ciąży i kobiety o bardzo dużych, ciężkich piersiach powinny spać w stanikach bez fiszbin, tzw braletkach lub dopasowanych topikach. Piersi są zabezpieczone przed zgnieceniem... po prostu... (podpisała brafiterka)

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...