Reklama:

Do badania zaproszono 6000 Amerykanów w wieku od 14 do 90 lat, a wyboru dokonano – jak piszą badacze – z dużą dokładnością. Wynik okazał się zaskoczeniem, opublikowano go w książce Pere Estupinyá S = EX2.

 

Przede wszystkim okazało się, że odsetek osób masturbujących się regularnie jest znaczny. Czyni to 71,5 procent kobiet pomiędzy 25 a 29 rokiem życia, 46,5% pomiędzy 60 a 69. Powyżej 70 roku życia masturbuje się 32,8 % osób. To oznacza, że potrzeba orgazmu w starszym wieku jest większa, niż dotychczas sądzono.

 

Znamienny okazał się tez związek pomiędzy masturbacją a wykształceniem. Okazało się bowiem, że im wyższe wykształcenie tym częściej i chętniej ludzie się onanizują.

 

Jak wynika z badania, dorośli chętnie oglądają pornografie w internecie, ale mężczyźni czynią to znacznie częściej – aż 25 % panów przyznało się do szukania podobnych treści.

Zapisz

Tagi:

seks,  masturbacja,  kobieta,  badania,  prezerwatywa, 

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~nomen omen   zgłoś nadużycie  

    Na pewno wskutek nieudawanego orgazmu wzrasta ciśnienie krwi, poprawia się odżywienie wszystkich komórek, w tym mózgowych. Ot i cała wiedza tajemna. :-)))

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...