Partner: Logo KobietaXL.pl

BARAN

 

Jest tak uparty, że będzie dążył do celu wszelkimi sposobami. Dodatkowo jest mistrzem argumentacji, umie znajdować słabe strony ludzi i drążyć temat, aż do skutku. Jest przy tym bardzo ambitny i unosi się honorem. Jeśli spotyka go kategoryczna odmowa, nie poprosi więcej o nic, ale zapamięta na całe życie, kto owiedział - nie. Znajduje zawsze jakąś drogę, by zdobyć to, na co ma ochotę, albo rozwiązać trudny problem.

 

WODNIK

 

Jest jednym z najbardziej lubianych znaków, więc ludzie z reguły mu nie odmawiają. Bo Wodniki chętnie pomagają innym i tym zyskują sobie powszechną sympatię. Wodniki rzadko o cokolwiek proszą, nie nadużywają znajomości. Dlatego, jeśli są w potrzebie, nie mają większych problemów. Wodniki często same rezygnują z pomocy innych, bo nie lubią mieć wobec ludzi długów wdzięczności. Wolą z czegoś zrezygnować, niż mieć to na siłę.

 

SKORPION

 

Mistrz manipulacji, umie tak pokierować ludźmi, by spełniali jego zachcianki. Bywa czasami nawet niebezpieczny, szczególnie w relacjach biznesowych. Skorpion zawsze ma na uwadze najpierw swoje dobro, więc jeśli nawet przekonuje cię, że to ty na czymś skorzystasz, uważaj! Skorpiony są bardzo inteligentne, więc ich działania są z reguły skuteczne.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz