LEW

 

Prawda, że zdziwieni? Niestety, Lwy są tak bardzo próżne, że często popadają w arogancję. Bywa więc, że wymyślają różne rzeczy na swój temat, byleby tylko zachować twarz. Kłamstwa Lwa nie mają jednak nic wspólnego z oszustwem. Ot, po prostu, Lew jest wobec siebie bezkrytyczny.

 

BLIŹNIĘTA

 

Dwoistość tego znaku wszystkim jest znana. Wszyscy wiedzą, że Bliźnięta to często osoby o dwóch twarzach. Często kłamią i to wcale niezamierzenie. Czasami wynika to z ich nieco rozdwojonej osobowości.

 

WAGA

 

Ten znak to najbardziej sprawiedliwi i etyczni ludzie. Wagi nie znoszą konfliktów. Dlatego często nie tyle kłamią w żywe oczy, co ukrywają swoje prawdziwe zdanie na dany temat. Nie chcą wchodzić w starcia. I ta cecha sprawia, że choć prawdomówne z natury, wolą zgodzić się z czymś, w co tak naprawdę nie wierzą.

 

BYK

 

Jest zaborczy, uparty, niezależny i często zamknięty w sobie. Nie znosi ujawniać swoich osobistych spraw. Jeśli kłamie, to po to żeby chronić siebie przed natarczywością innych i nie zdradzić żadnych intymnych szczegółów.

 

SKORPION

 

Mistrz kłamstwa i manipulacji. Lubi działać podstępem, uwielbia zainteresowanie swoją osobą. Potrafi na poczekaniu zmyślać historie na swój temat, tylko po to, by zaciekawiać innych. Opowiada czasami niestworzone rzeczy i ma w tym cel.

 

https://www.diariouno.com.ar/sociedad/son-5-signos-mentirosos-zodiaco-10052019_BJhTEWSdH

 

Tagi:

znaki zodiaku,  horoskop, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.
Sprawdź niesamowite filmy:


Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót