Partner: Logo KobietaXL.pl

LEW

 

Prawda, że zdziwieni? Niestety, Lwy są tak bardzo próżne, że często popadają w arogancję. Bywa więc, że wymyślają różne rzeczy na swój temat, byleby tylko zachować twarz. Kłamstwa Lwa nie mają jednak nic wspólnego z oszustwem. Ot, po prostu, Lew jest wobec siebie bezkrytyczny.

 

BLIŹNIĘTA

 

Dwoistość tego znaku wszystkim jest znana. Wszyscy wiedzą, że Bliźnięta to często osoby o dwóch twarzach. Często kłamią i to wcale niezamierzenie. Czasami wynika to z ich nieco rozdwojonej osobowości.

 

WAGA

 

Ten znak to najbardziej sprawiedliwi i etyczni ludzie. Wagi nie znoszą konfliktów. Dlatego często nie tyle kłamią w żywe oczy, co ukrywają swoje prawdziwe zdanie na dany temat. Nie chcą wchodzić w starcia. I ta cecha sprawia, że choć prawdomówne z natury, wolą zgodzić się z czymś, w co tak naprawdę nie wierzą.

 

BYK

 

Jest zaborczy, uparty, niezależny i często zamknięty w sobie. Nie znosi ujawniać swoich osobistych spraw. Jeśli kłamie, to po to żeby chronić siebie przed natarczywością innych i nie zdradzić żadnych intymnych szczegółów.

 

SKORPION

 

Mistrz manipulacji, super inteligentny. Lubi działać podstępem, uwielbia zainteresowanie swoją osobą. Potrafi na poczekaniu zmyślać historie na swój temat, tylko po to, by zaciekawiać innych. Opowiada czasami niestworzone rzeczy i ma w tym cel.

 

https://www.diariouno.com.ar/sociedad/son-5-signos-mentirosos-zodiaco-10052019_BJhTEWSdH

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót