Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

WODNIK

Nie bez kozery uważany za najmilszy, najbardziej życzliwy znak Zodiaku. Możesz zawsze na niego liczyć, w każdej sytuacji pomoże i wesprze. Wodniki nie lubią bezsensownych sporów, rzadko podnoszą głos. W rodzinie często chodzą na ustępstwa, bo nie lubią konfliktów. Wolą zwyczajnie odpuścić. Nie uważajcie ich jednak za osoby naiwne. Wodnik wie, co robi. Często woli stracić, nż ma być posądzony o chęć zysku. To wynika z jego ambicji.


PANNA

Ma w sobie dużo szacunku dla ludzi, więc z reguły jest empatyczna i łagodna. Bardzo wrażliwa i czuła, nie jest jej obojętny los Matki Ziemi. Pomaga ludziom, zwierzętom, dba o rośliny. Panna odda ci ostatni grosz, kiedy widzi, że jesteś w potrzebie. To czego nie lubi Panna, to wtrącania się w jej życie prywatne. Nie znosi słuchać pouczeń i rad. Jeśli uda ci się w kontaktach z nią tego uniknąć, będzie oddanym przyjacielem.


WAGA

Przyjazna, cierpliwa, spokojna. Łatwo nawiązuje kontakty z innymi i umie słuchać ludzi. Nie lubi konfliktów, szuka więc zawsze racjonalnego wyjścia z sytuacji. Jej rady bywają bezcenne, szczególnie, że Waga umie łączyć rozum z sercem. Dobrze mieć Wagę koło siebie. Wagi są jednak bardzo wrażliwe i łatwo się zrażają, a wtedy zrywają kontakty.

Tagi:

znaki zodiaku,  horoskop, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót