Partner: Logo KobietaXL.pl

 

1. Waga i Lew

Oba te znaki doskonale się uzupełniają, oba ą dobre we wzajemnym komunikowaniu się. Dobrze uzupełniają się w łóżku i w codziennym życiu. Lew uwielbia bycie adorowanym, a Wadze imponuje posiadanie mocnej osoby u swojego boku.2. Wodnik i Baran

Nigdy się ze sobą nie nudzą, ich związek jet ekscytujący i pełen przygód. Oba znaki kochają wolność, więc doskonale rozumieją woje potrzeby.

3. Baran i Rak

Ognisty i niezależny Baran to głowa tego związku. Rak też lubi wyzwania, a Baran uczy go niezależności.

4. Byk i Rak

Rak jest lojalny i daje duże wsparcie emocjonalne. Oba znaki cenią sobie dom, rodzinę. Oba też uwielbiają dobre jedzenie. Bywa, że razem gotują.

5. Byk i Koziorożec

Umieją respektować swoje granice, intuicyjnie się rozumieją. Byk podziwia zalety Koziorożca – empatię, pracowitość, ambicje.


znaki zodiaku

 

6. Strzelec i Baran

Strzelec, mistrz przygód, awanturnik, miłośnik wolności doskonale rozumie temperament Barana. Ten związek opiera się na radości i nie ma w nim miejsca na dramaty.

7. Ryby i Rak

Te dwa wodne znaki mają duchowe połączenie. Ryby wprowadzają w związek harmonię, są uduchowione, intuicyjne, podobnie jak Raki.8. Lew i Strzelec

Dwoje optymistów. Ich burzliwe charaktery czasem doprowadzają do tarć, ale Strzelec umie wyluzować. Zaufanie jest tu najważniejsze.

 


9. Panna i Koziorożec

Koziorożec umie wydostać Pannę z jej zamknięcia. Ona lekko nieufna poddaje się temu. Raz uwiedziona przez Koziorożca zawsze pójdzie za nim.10. Bliźnięta i Waga

Mają związek duchowy i seksualny. Ich związek zawsze będzie świeży i energetyczny. Waga umie tonować chęć Bliźniąt do kłótni.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót