Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

Jeśli on nie potrafi od razu odpowiedzieć sprawcy, już za parę dni o wszystkim zapomina, dlatego o zemście potem nie myśli. Ale z reguły działa natychmiast i celnie.  Kiedy ktoś poważnie nadepnie mu na odcisk, zrobi wszystko aby wroga raz, a dobrze unicestwić.

 

Byk

Jeśli go wkurzycie, nie oczekujcie litości. Będzie się mścił na was w sposób przemyślany i wyrafinowany.

 

Bliźnięta

Na ich zachowanie duży wpływ ma nastrój. Raz puszczę wszystko mimo uszu, innym razem nie darują, są nieprzewidywalne.

 

Rak

Mści się dziwnie, wywołując u ludzi poczucie wstydu. Bywa też, że po prostu może podłożyć wam świnię. Lubi też snuć intrygi.

 

Lew

Będzie mścił się nawet za najmniejszą zniewagę. Jego działania są straszniejsze od „śmierci”. Dlatego lepiej od razu szczerze przeprosić.

 

Panna

Mści się w sposób urozmaicony, wszystko zależy od waszych wzajemnych relacji. Jeśli zemsta dotyczy bliskiego człowieka, wystawia rachunek za wszystkie popełnione czyny.

 

Waga

Zachowuje się wówczas jak dziecko, jej zemsta bardzo przypomina zwyczajne kaprysy. Nie lubi konfliktów, stąd nie bardzo wie, jak sobie poradzić.

 

Skorpion

Przestrzega zasadę „Bij przyjaciół, aby wrogowie się bali”. Jego zemsta jest straszna, niesie ze sobą duże urazy psychiczne.

 

Strzelec

Mści się ostentacyjnie, czyli na pokaz. Wszyscy muszą o tym wiedzieć, inaczej zemsta nie ma dla niego sensu.

 

Koziorożec

Ma bardzo silny układ nerwowy. Jeśli przekroczyliście wszystkie możliwe „limity”, to reakcja będzie niszczycielska. Jest cierpliwy i poczeka na finał swoich wysiłków.

 

Wodnik

Nie umie i nie lubi się mścić. Jedynie co on potrafi, to zrobić was w konia. Przy czym dla niego to będzie na tyle zwykłym zjawiskiem, że on nawet nie zda sobie sprawy, że to zrobił.

 

Ryby

Najbardziej pamiętliwy znak, nigdy nie zapomni o doznanych krzywdach i zawsze je wypomni. Mało kto to wytrzymuje taką presję.

 

źróło http://womanadvice.ru

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  zemsta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót