Partner: Logo KobietaXL.pl

BARAN

 

Ma duże potrzeby seksualne i seks jest ważny w jego życiu. Baran nie potrafi się oprzeć osobom, które go zauroczą inteligencją czy urodą. Często jednak miłość dla Barana oznacza tylko dobry seks, kiedy się znudzi, bez skrupułów zostawia partnera.

 

BYK

 

Lubi eksperymenty i ma taką potrzebę również w łóżku. Ma duży apetyt na seks, który trudno zaspokoić. Uwielbia długą grę wstępną, jest utalentowany w pieszczotach.

 

BLIŹNIĘTA

 

Dla nich liczy się technika uprawianego seksu, każdy szczegół jest ważny. Potrafią brać, jak i dawać przyjemność. Często jednak nieistotne są dla nich uczucia, dlatego u Bliźniąt łatwo o zdradę.

 

RAK

 

Potrzeby seksualne Raka zależą od jego poczucia bezpieczeństwa. Jeśli ufa partnerowi, jest świetnym, rozluźnionym kochankiem. Raki zawsze chcą wzajemności – nie tylko brać, ale i dawać.

 

LEW

 

Dla Lwa nie ma znaczenia czy uprawia seks w związku czy też poza nim, jeśli ma na to ochotę. Lwy uwielbiają sporty ekstremalne, tak samo w seksie lubią wyzwania. Potrafią kochać się na plaży albo w windzie, bo to je podnieca.

 

PANNA

 

Panna zatraca się w seksie, jeśli znajdzie odpowiedniego kochanka, może wtedy nie wychodzić z łóżka i domaga się tego od partnera. Jeśli jednak nie ma ona ochotę na seks, nic nie pomoże. Panna uprawia seks, kiedy ona chce.

 

WAGA

 

Waga uwielbia pieszczoty, masaż, pocałunki. Ale sama daje z siebie niewiele, musi więc szukać odpowiednich partnerów. Wagi mają opinię raczej niezbyt płomiennych kochanków.

 

SKORPION

 

Na zewnątrz zimny i niedostępny Skorpion w łóżku jest wulkanem namiętności. Szalony, namiętny, Skorpiony to wymagający kochankowie. Skorpiony nie są jednak w stanie uprawiać seksu bez miłości.

 

STRZELEC

 

Chcą osiągać mistrzowską klasę w seksie. Liczy się da nich atrakcyjność fizyczna partnera. Są skłonne do zdrady, jeśli mają świadomość, że prawda nie wyjdzie na jaw.

 

KOZIOROŻEC

 

Jest z natury powolny i ostrożny i taki sam jest w łóżku. Co nie oznacza, że jest złym kochankiem. Nie nadaje się jednak do ostrego seksu i szaleństwa.

 

WODNIK

 

Uwielbia flirty i emocjonalne przeżycia. Seks jest dla niego zwieńczeniem takich gier. W łóżku genialni kochankowie, lubią nowe wyzwania.

 

RYBY

 

Romantyczne i bujające w obłokach Ryby potrzebują takiego samego seksu. W łóżku łagodne, pozwalają na wiele. Ale Ryby są czułe na słowa, jedno wypowiedziane nie tak sprawi, że czar seksu pryska.

Tagi:

znaki zodiaku ,  znak Zodiaku ,  seks ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz