Partner: Logo KobietaXL.pl

BARAN

 

Uwielbiasz przygody i podróże. Jesteś mistrzem organizacji. Twoi znajomi oczekują, że to ty wszystko dopniesz na ostatni guzik i wszystko będzie załatwione idealnie.

 

BYK

 

Zawsze jesteś gotowa na kryzys, umiesz znajdować wyjście z trudnych sytuacji. Znajomi uwielbiają,abyś wyciągała ich z rożnych opresji.

 

BLIŹNIĘTA

 

Ludzie cię uwielbiają, lubią spędzać czas z tobą. Oczekują, że zapewnisz im doskonałą rozrywkę i zabawę.

 

RAK

 

Masz ogromne serce i ludzie to wiedzą. Oferujesz pomoc rożnym osobom. Jesteś domowym psychoterapeutą, umiesz słuchać zwierzeń.

 

LEW

 

Jesteś kreatywna, masz dużo pomysłów i z reguły dobrze ci się wiedzie. Ludzie szukają u ciebie pieniędzy i pracy.

 

PANNA

 

Umiesz walczyć do końca, nie załamujesz się pod presją. Ludzie uwielbiają mieć ciebie w grupie, pracować z tobą nad rożnymi projektami.

 

WAGA

 

Kochasz spokój i nie lubisz konfliktów. Ludzie ci ufają. Jesteś zapraszana na wiele spotkań, bo gwarantujesz, że nie będzie sporów i kłótni, ucinasz je w zarodku.

 

SKORPION

 

Wiesz, jak dostać to, czego się chce, jesteś uparta i zdeterminowana. Ludzie szukają twojej pomocy w trudnych urzędowych czy prawnych sprawach.

 

STRZELEC

 

Uwielbiasz wolność, swobodę, lubisz niesamowite historie. Wiesz, jak odnosić się do ludzi. A oni uwielbiają twój humor i lubią twoje opowieści.

 

KOZIOROŻEC

 

Jesteś najbardziej cierpliwa osobą na świecie, zawsze masz pozytywne nastawienie. Działasz kojąco na innych. Ludzie uwielbiają twoje towarzystwo, gdy brakuje im harmonii. Jesteś wtedy jak kojący okład.

 

WODNIK

 

Nie jesteś samolubna, patrzysz na świat tak, aby czynić dobro. Dlatego lgną do ciebie wszelkie osoby potrzebujące bezinteresownej pomocy.

 

RYBY

 

Lubisz ludzi i szaleńcze zabawy do białego rana. Ludzie oczekują od ciebie organizowania rożnych spotkań i wspaniałej zabawy.

Tagi:

znaki zodiaku ,  znak Zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz