Partner: Logo KobietaXL.pl

Naukowcy z Uniwersytetu Harvarda przebadali tysiące osób sprawdzając poziom szczęścia poszczególnych znaków. Z ich badań wynika, że najbardziej nieszczęśliwe czują się 3 znaki Zodiaku:

Panna

 

Panny doskonale wiedzą, co oznacza znajdować się w ciągłym napięciu i być cały czas na czymś skupionym. Niestety przedstawicielki tego znaku Zodiaku bardzo lubią obarczać się odpowiedzialnością za wszystko, co skutkuje życiem w stresie. Panny przybierają rolę ofiary, męczennicy. Taka rola nie daje im możliwości, aby myśleć o szczęściu. Wszelkie dokonania Panny to wynik jej ciężkiej pracy.

 

Rak

 

Jeszcze rzadziej niż Panna odczuwają szczęście. Raki są bardzo przesądne i ciągle widzą dla siebie jakieś złe znaki. Jednak jeszcze więcej kłopotów dostarcza im ciągła niepewność – siebie, własnej urody i nawet swoich możliwości. Raki z łatwością wpadają w nałogi, następnie długo się męczą, aby ich się pozbyć. Ich dobry charakter niestety jest powodem tego, że ciągle znajdują się na drugim planie – tak w społeczeństwie, tak i w rodzinie.

Ryby

 

Z 10 000 uczestników sondażu, przedstawiciele znaku Ryby ani razu nie wspomnieli o szczęściu w swoim życiu! Naukowcy są przekonani, że przyczyna tkwi w tym, że Ryby są za bardzo skupione na swoim wnętrzu. Owszem, Ryby są introwertykami – i nic na to nie poradzisz. Lubią grzebać w swojej duszy, analizować, poddawać się samokrytyce. Dlatego trudno im znaleźć właściwego partnera, który byłby je w stanie zrozumieć.

 https://www.twoeggz.com/int/9647774.html

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  znak Zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz