Partner: Logo KobietaXL.pl

BARAN

 

Przeszkody i fałszywi ludzie.

 Baran jest dumny i asertywny, szczery i autentyczny. W dodatku ma w sobie radar, który wyczuwa fałsz na odległość. Nie znosi fałszywych ludzi i oznajmi to publicznie, stąd ma więcej wrogów niż przyjaciół. Baran jest też uparty, wszelkie przeszkody na drodze do celu doprowadzają go do szału.

 

BYK

 

Zła jakość

 Byk znany jest z wyrafinowanego gustu i ulubienia luksusu. Nie znosi nędznej obsługi, tanich materiałów, złego jedzenia. Nie znosi też, gdy ktoś próbuje go oszukać, bo Byk zna się na rzeczy.

 

BLIŹNIĘTA

 

Pesymiści i kłamcy

 Choć Bliżnięta same bywaj dwulicowe, to jednak są optymistami, entuzjastycznie podchodzą do życia. Dlatego nie znoszą malkontentów, ludzi niezadowolonych, powolnych. Nie lubią tez małych kłamców i oszustów.

 

RAK

 

Zdrada

 Rak stawia na lojalność i nic go nie doprowadza do złości tak jak jej brak i zdrada. Rak oczekuje, że inni docenią jego charakter i odwdzięczą się tym samym. Zdradzony Rak jest bardzo niebezpieczny.

 

LEW

 

Zazdrość

Lwy same uwielbiają być w centrum uwagi i kiedy to osiągną są ciepłe i miłe. Nie znoszą jednak wokół siebie osób, które im wszystkiego zazdroszczą. Podobnie nie tolerują zazdrosnych partnerów.

 

PANNA

 

Arogancja

 Panny to uparte stworzenia, krytyczne wobec ludzi i bardzo spostrzegawcze. Nie znoszą tych, co noszą nos wysoko i w dodatku cierpią na poczucie wyższości. Panny natychmiast ucinają takie kontakty, potrafią też słownie znokautować zarozumialców.

 

 

WAGA

 

Chamstwo

 Harmonijne Wagi nie znoszą konfliktów. Zawsze życzliwe i uśmiechnięte, niosące pomoc. Chamstwo niszczy ich uładzony świat, psuje obraz rzeczywistości. Wagi nie znoszą grubiańskich zachowań, przekleństw, niegrzecznych ludzi.

 

SKORPION

 

Kłamstwo

 Skorpiony rzadko komuś ufają a nieszczerość odkrywają na odległość. Kłamstwa nienawidzą do szpiku kości i są gotowe za nie wręcz zabić. Oszukany podstępnie Skorpion zawsze się na wrogu zemści.

 

STRZELEC

 

Poprawność i konwenanse

 Strzelec to wolny ptak, lubiący żyć jak chce. Nienawidzi ludzi uważających na wszelkie normy, przestrzegających konwenansów. Dla Strzelca to nuda straszna i natychmiast robi się wściekły w takim towarzystwie.

 

KOZIOROŻEC

 

Lenistwo

 Pracowity i systematyczny Koziorożec nienawidzi ludzi leniwych. Kiedy widzi, że ktoś żyje bezużytecznie, bez celu, Koziorożec wpada w szał. Pamiętaj o tym, kiedy masz szefa Koziorożca!

 

WODNIK

 

Przymus

 Tego Wodnik nie znosi najbardziej – presji i robienia czegokolwiek pod przymusem. Dostaje szału jak ktoś chce na nim cokolwiek wymusić. Wodnik kocha swoją niezależność.

 

RYBY

 

Krytyka

 Ponieważ Ryby żyją w świecie fantazji, brak im trzeźwego osądu. Niestety, jeśli tylko zwrócisz uwagę Rybom na ich postępowanie, natychmiast wpadną w szał. Nie zniosą żadnej krytyki pod swoim adresem.

 

 

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  znak Zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót