Partner: Logo KobietaXL.pl

12. Wiele złego mówi się o ludziach urodzonych pod znakiem Bliźniąt, że są dwulicowi, skłonni do zdrady. Ale jak się okazuje to najbardziej łagodny znak. Bliźnięta nie są skłonne do karalnych czynów, nie mają zamiaru stosować fizycznej przemocy!

 

11. Kolejny niewinny znak to Wodnik. Wodniki maja poczcie sprawiedliwości silnie rozwinięte ego. Nie wiadomo dokładnie dlaczego, ale właśnie ten znak uplasował się zaraz po Bliźniętach. Są zdania, że być może to wynik inteligencji Wodnika – nie daje się złapać po popełnieniu przestępstwa.

 

10. Nie dajcie się nabrać na ten ryk – to tylko zwykły kocur. Lwy trzymają się z dala od kłopotów, a jeśli kogoś zabiją, to tylko po to, by stanąć w świetle reflektorów. Ale to rzadkość.

 

9.Podobno Wagi są rozważne i sprawiedliwe. Tymczasem to one popełniają więcej morderstw niż Lew i Wodnik razem wzięci. Wydaje się to dziwne, chyba, że przyjmiemy, że każda cierpliwość kiedyś się kończy…

 

8.Ta przemiła osóbka, jedyna kobieta wśród znaków Zodiaku, czyli Panna, lubi popełniać zabójstwa. Jeszcze bardziej podatna jest jednak na kradzieże i oszustwa.

 

7.Sądzisz, że Ryby to ludzie mili? Nic bardziej błędnego – John Wayne Gacy, Richard Ramirez to jedni z najbardziej znanych seryjnych zabójców spod znaku Ryby. Przyjmuje się,że Ryby częściej zabijają z powodu swojej skłonności do uzależnień.

 

 

6. Liczba seryjnych morderców spod znaku Koziorożca jest znikoma, bo ten znak lubi przestrzegać prawa. Kiedy jednak Koziorożec zabija, robi to z premedytacją.

 

 

5. Baran to znak szalony, gwałtowny, istny choleryk. Dlatego nie dziwi fakt, że jest na piątym miejscu. Jeśli więc widzisz wkurzonego Barana, trzymaj się od niego z daleka. Jego gniew nie trwa długo i szybko zapomina, o co poszło.

 

4. Gniew Byka jest straszny. Ale bardziej od morderstw lubi oszustwa. Kocha luksus i nic na to nie może poradzić.

 

3. A teraz znaki na podium. Strzelec jest trzeci – Ted Bundy, Pablo Escobar i Stalin to właśnie Strzelcy. Mają skłonność do masowych zbrodni i lubią być określani jako liderzy.

 

2. Skorpion jest drugi i to nie zaskakuje. Większość seryjnych morderców urodziła się w listopadzie, więc gros z nich to Skorpiony, reszta to Strzelcy. Skorpion jest znany jako sadystyczny przestępca.

 

1. Numer jeden – Rak. To zaskakuje. Warto jednak pamiętać, że Rak zabija głównie z zazdrości. Ma częste wahania nastroju, co prowadzi go do kłopotów.


https://dailyoccupation.com/fbi-shares-statistics-zodiac-signs-dangerous/

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz