Partner: Logo KobietaXL.pl

Inteligencja znaków Zodiaku ma związek z żywiołami, które nimi rządzą.

 

I tak wśród znaków Ziemi prym wiedzie inteligencja praktyczna. To znaki,które nie uwierzą, jak nie zobaczą, potrzebują na wszystko dowodów materialnych.

 

Byk i Koziorożec to dwa znaki obdarzone wielkim rozsądkiem i zdolnością reagowania w każdej sytuacji. Mają krytyczne i analityczne umysły, co połączone z praktyczną inteligencją daje im często przewagę nad innymi. Koziorożec niestety, często bywa arogancki, i traktowany przez innych jako mądrala. Stąd rzadko zdobywa sympatię.

 

Najbardziej zdolna jest jednak Panna – wnikliwa, krytyczna, szybko się uczy. Umie logicznie myśleć i choć nogi ma na Ziemi to umysł szybuje w obłokach. I to daje jej przewagę nad innymi znakami.

 

Znaki ognia

 

Baran, Lew i Strzelec opierają się na swoim instynkcie i przeczuciach. Stąd postronnym czasami wydaje się, że ich działania pozbawione są sensu. Jednak mylicie się bardzo, bo oni zwyczajnie widzą i czują znacznie więcej! To najbardziej pewne siebie znaki, obdarzone specyficzną inteligencja i łatwością kojarzenia faktów. Ich impulsywność sprawia jednak, że miewają wielu wrogów, bo nie uznają kłamstwa.

 

Niewątpliwie na czoło wysuwa się Baran, który cechuje się wnikliwym umysłem. Inteligencja połączona z intuicja sprawia, że Baran często ma świadomość tego, że odstaje od innych, dlatego też bywa samotny.

 

Znaki wody

 

Ich domena to inteligencja emocjonalna. Rak, Ryby i Skorpion mają tzw. nos, szybko rozszyfrowują, co w trawie piszczy. Brak im jednak obiektywizmu i nie zawsze potrafią swoje umiejętności dobrze wykorzystać. Bywa więc,że podejmują złe decyzje. Rak ma dodatkowo świetna pamięć i dobrą intuicję.

 

Skorpion ma wielką siłę psychiczną i walczy do upadłego, o to, co chce zdobyć. To on wyróżnia się wśród tych znaków.

 

 

Znaki powietrza

 

Logika i rozsądek to ich główne cechy. Mają zdolność do bycia bezstronnymi – szczególnie Waga i Wodnik, stąd dobrze, gdy są sędziami. Waga w dodatku jest zrównoważona i umie wnioskować na podstawie faktów.

Ale prym wiodą Bliźnięta. Mają zdolność do natychmiastowego przystosowania się do każdej sytuacji. Szybko się uczą, łatwo rozwiązują problemy, umieją żyć we własnym świecie.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  biała magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz