Partner: Logo KobietaXL.pl

Intuicja to umiejętność natychmiastowego rozszyfrowania prawdy bez użycia procesu myślenia. Jej moc leży w szybkości, z jaką dochodzimy do wniosku, wyrabiamy sobie pogląd na sprawę, a dzieje się tak dzięki doświadczeniu, które przez lata przechowywane jest w naszym mózgu.

 

Intuicja związana jest bezpośrednio z emocjami. Emocje to zmiany nastroju od intensywnych do ulotnych, które wskazują na określoną sytuację. Pojawiają się automatycznie, niezależnie od naszej woli.

 

Przy podejmowaniu decyzji uczucia odgrywają kluczowa rolę. Choć rzecz jasna, kierujemy się również rozumem czy rozsądkiem, to jednak często budzi się w nas głos, który przeczy temu, co mówi właśnie rozum. To intuicja najczęściej podpowiada gdzie iść do pracy, komu wynająć mieszkanie czy gdzie się wybrać na wakacje, choć, jako się rzekło, rozsądek może podszeptywać coś kompletnie innego. Oto znaki zodiaku, które umieją to robić:

 

1. Wodnik
Jest to najbardziej intuicyjny znak ze wszystkich znaków. Jego intuicja pozwala mu wyjść z największych opresji, podsuwa najlepsze wyjście z sytuacji. Często kładzie się spać z rozterkami, a rano znajduje w głowie gotowe rozwiązanie.

 

2. Bliźnięta
Intuicyjnie czują, kiedy sprawy stają się zbyt napięte. Ich intuicja z reguły budzi się podczas zagrożenia i konfliktu. Rzadziej korzystają z niej, gdy nie widzą czarnych chmur na horyzoncie.3. Ryby
Potrafią łączyć się z innymi na bardziej intensywnym poziomie. Dlatego mają doskonałe wyczucie co do ludzi. Niestety, czasami brakuje im intuicji dotyczących konkretnych sytuacji. Dlatego, pomimo ich daru, często padają ofiarami oszustwa.4. Baran
Widzą innych takimi, jakimi naprawdę są. Ich intuicja podpowiada też, które sytuacje mogą być niebezpieczne. U barana zapala się wówczas czerwone światełko w mózgu. Czasami jedno rzucone niewinne słowo sprawi, że Baran wie, z kim ma do czynienia.5. Panna
Działa na najwyższym poziomie i może wychwycić rzeczy, których inni ludzie nie zauważają. Bardzo ufa intuicji, świetnie rozpoznaje ludzi, kto wróg, a kto przyjaciel. Intuicja jest jej wielkim sprzymierzeńcem w życiu.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  intuicja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót