Partner: Logo KobietaXL.pl

To szczególne wydarzenie miało miejsce w Sanatorio Finochietto, położonym w popularnej dzielnicy Palermo, na północ od miasta Buenos Aires w Argentynie, około 3:30 rano w piątek, 11 listopada.

Na nagraniu ze szpitalnej kamery wyraźnie widać, jak drzwi aktywowane przez czujnik same się otwierają, a strażnik przygotowuje się do obsługi domniemanej osoby, która wchodzi.

Mężczyzna wchodzi w interakcję z kimś, kogo nie widzimy i usuwa sznur uniemożliwiający wejście do obiektu. Widać też jak podaje komuś wózek inwalidzki i udziela mu wskazówek

Film stał się wiralem, gdy doszło do wyjaśnienia całej sytuacji. Według strażnika, kiedy drzwi się otworzyły, do obiektu weszła starsza kobieta, która powiedziała mu, że jest pacjentką, która wyszła kilka godzin temu, ale zapomniała czegoś zabrać z sali 915, gdzie była wcześniej hospitalizowana.

Jak widać na filmie, ochroniarz spisuje jej dane, szuka jej nazwiska na liście i wpuszcza ją do środka. Tłumaczy, jak ma trafić na dziewiąte piętro, a nawet chce jej dać wózek inwalidzki, bo według niego kobieta wyglądała na bardzo osłabioną.

Strażnik powiedział też, że kiedy kobieta nie wracała, zadzwonił do swojego partnera, aby ten sprawdził, co się dzieje. Kolega powiedział mu, że dane kobiety się zgadzają, taka pacjentka rzeczywiście leżała na sali 915, ale zmarła 3 godziny wcześniej…

 

Mężczyźni przejrzeli zapis z kamery. Ku przerażeniu strażnika, który rozmawiał z kobietą, na nagraniu nie ma nikogo.

źródło https://www.colombia.com/vida-y-estilo/paranormal/#google_vignette

Tagi:

duch ,  zjawiska nadprzyrodzone , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót