Partner: Logo KobietaXL.pl

Warto jednak zaufać sygnałom płynącym z mózgu, i starać się je zrozumieć. Nie traktujmy ich jako irracjonalnych odczuć, one mają głębokie znaczenie. Często dostajemy też sygnały z zewnątrz, lub płynące z naszego ciała.

Znaki te, zwane znakami przeznaczenia, nie są mistyką ani przesądem, to jest coś, co istnieje, ale wymaga uwagi i umiejętności czytania. Niektórzy twierdzą, że to sygnały wysyłane przez wszechświat. Znaków i symboli jest wiele, poznajmy te najważniejsze.1.Nagły strach

To najsilniejszy sygnał w mózgu, oznaka nadciągającego niebezpieczeństwa. W takich momentach należy natychmiast zareagować – zrezygnować z realizacji najbliższych planów, zastanowić się nad decyzjami, które chcemy podjąć.

 

2. Obsesyjne myślenie

Mózg chce przekazać ci ważne informacje. Jeśli jakaś myśl towarzysz ci bez wyraźnego powodu, zastanów się, o co może tak naprawdę chodzić. Taki sygnał to nie przypadek i warto się mu przyjrzeć.
3. Głos, który szepcze w głowie

To znak problemu, który jeszcze się nie pojawił, ale się wydarzy. Szukaj wówczas wokół siebie spraw i rzeczy, które mogą być potencjalnym zagrożeniem.

4. Sny

Mózg w postaci proroczych snów przekazuje nam ważne informacje, ale najczęściej je bagatelizujemy, uważając, że to wytwór wyobraźni tylko. Nic bardziej błędnego, to ważne sygnały z podświadomości!

 

5.Dziwne poczucie dyskomfortu

 

Pojawia się w różnych sytuacjach, towarzyskich, służbowych. To ważny sygnał, informujący o tym, że należy zmienić miejsce. Że ludzie wokół nas są toksyczni lub nie mają wobec nas dobrych zamiarów.

6. Samospełniające się przepowiednie

 

Czasami rzucone lekko czy w żarcie słowa, mają moc niezwykła. Nie wypowiadajmy życzeń, które mogą się jednak spełnić. Nigdy na przykład nie mów „może się rozstaniemy?” osobie, którą kochasz, zwiększa to szanse, że tak się stanie.

 


7. Choroba

 

Bardzo często jest ważnym sygnałem płynącym od ciała, świadczącym o tym, że potrzebujesz się zatrzymać, zadbać o siebie, w tym o swoją psychikę. Dlatego nie lekceważ żadnej choroby, idź do lekarza, ale też zastanów się, co sprawiło, że ciało zaniemogło. Czasami nagła przypadłość, która krzyżuje nam plany, typu ból głowy czy brzucha, chroni nas przed nieszczęściem, uniemożliwiając na przykład wyjście z domu czy wyjazd. Nie patrz więc na takie zdarzenia jako na zło, a raczej jako na niespodziewany ratunek.

 

Znaki płynące od wszechświata bywają bardzo subtelne i trzeba czasu, aby nauczyć się je czytać. Warto jednak to robić, bo mają dla nas wielkie znaczenie.

 

 

Tagi:

intuicja ,  przeznaczenie ,  wszechświat , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz