Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

 

Baran musi walczyć i nie uznaje kompromisów. Mało kto jednak rozumie taka postawę, więc Baran często pozostaje osamotniony na polu walki. To, czego Baran się boi najbardziej, to utrata przyjaciół, którzy nie rozumieją, że nie chodzi mu nawet o zwycięstwo, ale o to, by pokazać, gdzie tkwi źródło problemu. Baran nie rozumie, że inni nie chcą stawać do boju tylko się wycofują. Dla niego walka jest tak naturalna, że nie umie się bez niej obyć.

 

Byk

 

Uwielbia wygodę, dobre jedzenie, przyjaciół, luksusy. Dlatego Byk walczy o finansową stabilność i ego celem jest zarabianie pieniędzy. Byk nie zarabia dla oszczędzania, on zarabia, żeby szastać pieniędzmi. Nic go tak nie przeraża jak puste konto i brak środków na swoje potrzeby.

 

Bliźnięta

 

Są zmienne, manipulują ludźmi. Nie są pewne swoich decyzji i stąd ich skłonność do ciągłych poszukiwań. Maja podwójna osobowość, kiedy jedna strona już jest zdecydowana na coś, druga poddaje to pod wątpliwość. I tego Bliźnięta boją się najbardziej – że nie wytrwają na obranej przez siebie drodze.

 

Rak

 

Uwielbia bezpieczne strefy, gdzie czuje się pewnie. Jest jak więzień – boi się nowych wyzwań, wyjścia poza strefę komfortu. Pomimo, że sprawiają wrażenie pewnych siebie, tak naprawdę nie mają wewnętrznej wolności. Raka przeraża nieznane, nie znosi przygód, nie umie pójść na żywioł.

 

Lew

On boi się najbardziej bycia zignorowanym. Dlatego stosuje specyficzny jeżyk ciała, zachowuje się w taki sposób, aby być dla innych widocznym. Lew uważa, że tego czego nie widać, to nie istnieje. Dlatego robi wiele rzeczy na pokaz.

 

Panna

 

Najbardziej boi się być niedoskonała. Jej perfekcyjna natura i wymagania, które sobie stawia, są jej największym wrogiem. Dlatego chce mieć wszystko zorganizowane, nie zdając sobie często sprawy, że problem tkwi w niej, a nie w tym, co jest na zewnątrz.

 

Waga

 

Jest inteligentna, kochająca. Nie wyobraża sobie życia w samotności. Jest dobrym partnerem, wiernym, lubi monogamię. Zawsze szuka towarzysza. Boi się jak ognia życia sama ze sobą.

 

Skorpion

 

Zamknięty w sobie i przewrażliwiony na swoim punkcie. To sprawia, że są często sparaliżowane w związkach. Jednocześnie boją się utarty swojej niezależności. To sprawia, że Skorpion często bywa niewierny – szuka nowych partnerów albo wycofuje się emocjonalnie. Skorpion boi się bliskości.

 

Strzelec

 

Ten odkrywca i podróżnik boi się zamkniętych przestrzeni i spętania emocjonalnego. Nic tak nie przeraża Strzelca jak fakt, że może stracić swoją wolność.

 

Koziorożec

 

To pracoholik, nastawiony na sukces. Niestety, ten przychodzi rzadko, bo Koziorożca paraliżuje lęk przed porażką. I ten strach determinuje większość działań Koziorożca.

 

Wodnik

 

Nie znosi być uwiązanym i szuka pracy na własny rachunek. Wodnika męczą instytucje, nie odnajduje się w sytuacjach, w których obowiązują sztywne ramy. Niczego tak się nie boi, jak myśli o tym, że mógłby zostać intelektualnie uwięziony.

 

Ryby

 

To taki Piotruś Pan znaków Zodiaku – Ryba żyje w świecie fantazji i nie chce dorosnąć. Nie lubią codziennych obowiązków, dlatego często uciekają w używki. Ryby boją się najbardziej brania na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności.

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  znak Zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz