Partner: Logo KobietaXL.pl


 

21 marca - 19 kwietnia: Sokół

Sokół z natury jest przywódcą, jest bystry, szybko reaguje. Nastawiony pragmatycznie, nie marnuje czasu i jeśli ma cel, to za nim podąża..

Wypełnianie zadań jest znakiem rozpoznawczym Sokoła. Lubi rywalizację. Sokół bardzo ostro wyraża swoje opinie, co prowadzi do tego, że nie zawsze jest lubiany, chociaż najczęściej ma rację.. Żaden inny indiański znak zodiaku nie jest tak silny jak Sokół. Bywa, że Sokołom brakuje cierpliwości, potrafią być niegrzeczne oraz wydawać się niektórym zarozumiałe i nadwrażliwe.

20 kwietnia - 20 maja: Bóbr


Bóbr jest odpowiedzialny, jest jednak również elastyczny i potrafi bardzo łatwo dopasować się do każdej sytuacji. Bóbr lubi biznes. Jest pracowity i dąży do sukcesu. Nie należy go lekceważyć, bo posiada swoją mądrość i umie ją wykorzystać.

Jeśli urodziłeś/-aś się pod tym znakiem, wiele Ci się udaje. Ale bóbr nie znosi, gdy coś nie pójdzie po jego myśli. Wtedy nie grzeszy grzecznością. Generalnie jednak Bobry są lojalne, empatyczne, gotowe do pomocy i hojne. Bywają tez jednak lękliwe, nerwowe, uparte i zaborcze.


21 maja - 20 czerwca: Jeleń


Jeleń reprezentuje w mitologii rdzennych mieszkańców Ameryki kreację. Błyskotliwy i inspirujący Jeleń ma także świetne poczucie humoru i potrafi doprowadzić do śmiechu prawie każdego. Zawsze jest gotowy do dyskusji, więc jeśli jesteś spod tego znaku, to jesteś również dobrym mówcą.

Jeleń jest przyjacielski, ma wielu znajomych. Jelenie troszczą się o przyrodę. Lubią dbać o wizerunek. Bywają zarozumiałe i egocentryczne. Szybko jednak wybacza im się to, ponieważ przede wszystkim są bardzo towarzyskimi osobami.

Indianie uważają, że Jeleń posiada podwójną moralność, co odpowiada znakowi Bliźniąt.

 

21 czerwca - 21 lipca: Dzięcioł

Dzięcioł jest wspierającą osobą i zawsze znajduje czas, by cię wysłuchać. Ludzie, którzy urodzili się pod tym znakiem zodiaku są bardzo współczujący i wyrozumiali.

Dzięcioły są wspaniałymi rodzicami, cudownymi przyjaciółmi oraz dobrymi partnerami w biznesie. Są oszczędne, ale można im ufać. Świetni organizatorzy. Jest romantyczny, czuły, lubi opiekować się partnerem. Ale jest też zaborczy i zazdrosny.

 

22 lipca - 21 sierpnia: Łosoś


Kreatywny, skupiony, twórczy. Bardzo energiczny, skupiony. Pewny siebie i lubi motywować innych. Mają wielu przyjaciół, umieją namówić do współpracy nawet przy pomysłach skazanych na porażkę.

W związkach Łososie są hojne, spokojne, stabilne i zmysłowe. Bywają jednak wulgarne, egocentryczne i niegrzeczne.

 

22 sierpnia - 21 września: Niedźwiedź


Pragmatyczne działanie jest znakiem firmowym Niedźwiedzia. Przyjaciele zwracają się do niego, gdy potrzebują kogoś z trzeźwym umysłem. Rzeczowość jest kolejną cechą osoby urodzonej pod tym znakiem.

Niedźwiedź jest skromny, bywa nieśmiały, kocha bliskich, jest cierpliwy. Jest świetnym nauczycielem. Ale potrafią być też sceptyczne, leniwe i nieufne.

 

22 września - 22 października: Kruk


Kruk lubi działać, jest pełen uroku. Energetyczny, ma dobry wpływ na innych.

Kruk jest bardzo towarzyski, romantyczny i mówi bardzo delikatnie. W związkach jest bardzo intuicyjny i cierpliwy. Ale Kruk potrafi bywa też mściwy, zawistny, nie odpuści odwetu i często zachodzi ludziom za skórę.

 

23 października - 22 listopada: Wąż


Głęboko powiązany ze światem duchowym Wąż jest tradycyjnym znakiem szamana. Ludzie spod tego znaku łatwo nawiązują kontakt z podświadomością, są bardzo uduchowieni. Umiejętność leczenia jest naturalnym darem Węża, więc najlepsi lekarze są spod tego znaku.

Duchowość Węża sprawia, że ludzie często go nie rozumieją.

W Wężach istnieje skłonność do tajemnic i ciemności, mimo to ludzie spod tego znaku potrafią być też bardzo troskliwi i wrażliwi. Węże są pomocne i inspirujące.

 

23 listopada - 21 grudnia: Sowa

 

Indiański horoskop nie ma żadnego innego znaku, który byłby tak zmienny jak Sowa. Lubi przygody, nie boi się wyzwań, uwielbia nowości.

To oczywiście może też być niebezpieczne, ponieważ Sowa potrafi być bardzo lekkomyślna, skłania się do bezpardonowości i nierozwagi. Ludzie Sowy wyróżniają się w dziedzinie nauki, sztuki i ochrony środowiska. Sowa posiada fascynującą osobowość, jest wrażliwa, lubi słuchać innych. Bywa jednak agresywna i nieprzyjemna dla innych.

 

22 grudnia - 19 stycznia: Gęś


Upór i wytrwałość są znakiem firmowym Gęsi. Jest ambitna, lubi pomagać, zawsze oferuje wsparcie. Lubi osiągać cele, ale te, które sama sobie wyznacza. Nie poddaje się presji.

Lubi ruch, profesjonalne działanie. Bywa pasjonatka, jest zmysłowa, Lubi mieć wsparcie bliskich i rodziny. Z drugiej jednak strony Gęś często popada w uzależnienia, miewa obsesje, co bywa przyczyną jej życiowych katastrof.

 

20 stycznia - 18 lutego: Wydra


Wydrę zwyczajnie ciężko zrozumieć, ponieważ myśli inaczej i jest bardzo niezależna. Wydra załatwia swoje sprawy w niekonwencjonalny sposób.

Jest inteligentna, pomysłowa, znajduje ciekawe rozwiązania.

Jeśli szukasz przyjaciela, to szukaj kogoś, kto urodził się pod znakiem Wydry. Wydry są bardzo uważne, wspierające, wyrozumiałe, odważne i szczere. Wydra potrafi jednak czasami być też bardzo niemiła, bywa egoistyczna i bezwzględna.

 

19 lutego - 20 marca: Wilk


Pasja i emocje są znakami rozpoznawczymi Wilka. To indiański znak zodiaku najbardziej poświęcony sercu i filozofii, Wilk rozumie uczuciowe potrzeby każdego w swoim otoczeniu i obdarza innych miłością. Wilk jest także najbardziej niezależnym znakiem zodiaku ze wszystkich. Uwielbia niezależność, chodzi własnym drogami – bywa „samotnym wilkiem”.

Jest dobrym rodzicem, z pasja oddaje się bliskim. Ale bywa też bezlitosny, obsesyjny, czasami nie do zniesienia.Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  indiański horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz