Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

Niezwykle niezależny i żądny przygód znak, więc potrzebuje partnera, który szanuje jego przestrzeń. Rak jest w stanie to zrozumieć, a Ryby szanują indywidualność każdej osoby.

Byk

Lojalny znak, który lubi prostotę życia i potrzebuje partnera, który naprawdę się zaangażuje. Byk z innym Bykiem doskonale zrozumie wartość lojalności. Raki będą w stanie połączyć się z tym znakiem na bardzo emocjonalnym poziomie.

Bliźnięta

Bardzo romantyczny znak, który pasuje do Wagi. Wagi są bardzo zrównoważone i potrafią znieść dwoistość Bliźniąt. Może być też Wodnik, bo jest introwertyczny i nie będzie wchodził w zawiłe dyskusje.

Rak

Ambitny i miły znak o dużej inteligencji emocjonalnej. Waga zapewni mu równowagę i bezpieczeństwo emocjonalne, a Byk zrozumie Twoją inteligencję emocjonalną.

Lew

Potrzebuje partnera, który kocha i go docenia. Ryby będą w stanie osiągnąć poziom miłości, którego potrzebuje Lew. Dobrym partnerem jest też wymagający Skorpion.

Panna

Potrzebuje partnera, który może się nią zająć i chronić. Dlatego idealnie pasuje do zrównoważonej Wagi lub do spokojnego Koziorożca.

Waga

Spokojny znak, który wie, czego chce i szuka partnera, który podąża za swoimi celami. Bliźnięta wniosą wiele życia w monotonię Wagi, a Rak zaspokoi potrzeby emocjonalne.


Skorpion

To emocjonalny znak o głębokim i złożonym charakterze, potrzebuje partnera, który mu sprosta. Koziorożce są bardzo cierpliwe, Lew dostarczy odpowiedniej dawki emocji.

Strzelec

To żądny przygód i wolny znak, który idealnie pasowałby do Barana lub Wodnika. Barany są tak samo towarzyskie jak Strzelcy, ale to będzie raczej wolny związek. Wodnik zapewni spokój i stabilność.

Koziorożec

Zazwyczaj jest introwertyczny i cierpliwy i szuka partnera, który może go uzupełnić. Ryby są bardzo wrażliwe, a Panny są bardzo podobne do Koziorożców. Będą stabilną i kochającą się parą.

Wodnik

Jest bardzo kreatywny i wolny, dlatego znajdują świetnych partnerów w Wadze lub Bliźniętach. Wagi doskonale pasują do natury Wodnika, ponieważ są bardzo kreatywnymi znakami. Z drugiej strony Bliźnięta mają wielki urok, któremu Wodnik łatwo ulega.

Ryby

To myślący i wrażliwy znak, który świetnie pasuje do Raka lub Koziorożca. Raki mają wielką wrażliwość, która łączy je z Rybami, a Koziorożce sprawiają, że Ryby czują się bezpieczne i kochane.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz