Partner: Logo KobietaXL.pl

Nostradamus, który żył w XVI wieku to francuski aptekarz, astrolog i autor proroctw, okultysta, mistyk, kabalista, badacz wiedzy tajemnej, doradca królowej Francji, Katarzyny Medycejskiej.

 

Miał m.in. przepowiedzieć okoliczności śmierci jej męża Henryka II Walezjusza. Co prawda, zdecydowana większość uczonych twierdzi, że powiązania pomiędzy tetrastychami napisanymi przez Nostradamusa a historycznymi wydarzeniami po ich napisaniu są wynikiem nadinterpretacji i złego tłumaczenia, a nie nadprzyrodzonych zdolności, ale osoby zajmujące się okultyzmem twierdzą, że wiele jego przepowiedni się sprawdziło. Nostradamus zaczął przewidywać przyszłość około 1547 roku. W 1555 opublikował książkę zatytułowaną „Centurie”, w której napisał rymowane czterowiersze pogrupowane w setki, przy czym każdy zestaw nazywał się stuleciem.
Nostradamusowi przypisuje się przepowiednię o dojściu Hitlera do władzy czy o zamachu na Johna F. Kennedy'ego.

 

Baba Wanga to żyjąca w XX wieku bułgarska niewidoma mistyczka, znachorka i jasnowidząca. Pochodzenie jej cudownych zdolności nie zostało dotychczas w sposób naukowy wyjaśnione. Jak mogła niewidoma, prosta kobieta przepowiadać tak ważnie wydarzenie, rozmawiać z duchami, podróżować w czasie? Czy jest to prawda? Tego do dziś nie wie nikt. Tymczasem sławna Bułgarka trafnie przewidziała nie tylko klęskę Hitlera w Rosji i rozpad związku Radzieckiego, ale też zatonięcie okrętu podwodnego Kursk, zamach na WTC w Nowym Jorku, co opisała: „Ameryka zostanie uderzona przez dwa stalowe ptaki”. Przewidziała też stan wojenny w Polsce.

Tak czy owak, ta dwójka zdobyła sobie światową sławę swoimi przepowiedniami. Co według nich ma nadejść w 2022 roku?

Baba Wanga uważała, że ten rok będzie jednym z najgorszych, szczególnie jeśli chodzi o zmiany klimatyczne, bo temperatura na Ziemi gwałtownie wzrośnie.

W tym roku zacznie brakować ludziom wody pitnej. Do tego dojdą ataki żarłocznej szarańczy, która zniszczy uprawy, a co sprowadzi głód. Europę nawiedzić mają powodzie, Australię kolejne wielkie pożary, a w Indiach temperatura będzie przekraczać 50 stopni Celsjusza. Azję czekają tsunami. Będzie więc to rok kataklizmów.


I Nostradamus prorokuje zmiany klimatyczne i wzrost globalnych temperatur. Jego zdaniem w 2022 roku Ziemię czekają prawdziwe klęski, obudzą się uśpione wulkany, będą trzęsienia ziemi i głód. Zgodnie z jego przewidywaniami rok 2022 ma być najgorętszym rokiem w historii ludzkości. Do tego dojdzie rosnąca inflacja i wszechobecny głód.
Niektórzy uważają, że w obecnym roku może dojść wręcz do wojny atomowej, bo "Przez czterdzieści lat tęcza nie będzie widziana" i "Sucha ziemia stanie się bardziej spieczona" – to słowa z Centurii dotyczącej roku 2022. Wojnę mają wywołać Chiny, a jej powodem ma być wszechobecny brak wody.

Tagi:

jasnowidzenie ,  przepowiednie ,  Baba Wanga ,  nostradamus , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót