Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto trzy najbardziej pomocne znaki zodiaku:

 

Baran

Mistrz logicznego myślenia i wchodzenia z opresji. Z zimna krwią rozwiązuje najtrudniejsze problemy. Ale nie spodziewaj się głaskania po głowie i wielkiego współczucia. Baran pomoże niezawodnie, ale bez sentymentów. On lubi szybkie i skuteczne rozwiązania.

 

Panna

Panny nie wahają się oferować pomocy, gdy jej ktoś potrzebuje. Szukają sposobu na rozwiązanie problemów, które trapią ich bliskich, bez względu na to, jak bardzo skomplikowane mogą to być sprawy. Ale kiedy to one mają kłopoty, nie umieją prosić o pomoc. Nawet jeśli inne widzą, jak cierpią, nie pozwalają sobie pomóc.

 

Wodnik

Wodniki pomogą zawsze i każdemu. Znane są z tego, że możesz na nich polegać, zadzwonić o każdej porze. I choć wydają się niezależne, w rzeczywistości są bardzo wrażliwe. Ale o tym wiedzą tylko najbliższe im osoby. Wodniki nie lubią się uzewnętrzniać, dlatego nie chcą nigdy prosić o pomoc.

 

Ryby

Wrażliwe i intuicyjne, chowają swoje problemy dla siebie, ale są otwarte na problemy innych. Często jednak ich życzliwość jest nadużywana, ludzie nieustannie wykorzystują Ryby dla swoich interesów. Ryby nie odmawiają, ale same nie potrafią wyciągać ręki do innych. Z reguły angażują się tak bardzo w cudze sprawy, że zapominają o sobie.

 

Dlatego, jeśli macie te znaki wśród bliskich, one wam nigdy nie odmówią pomocnej dłoni.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz