Partner: Logo KobietaXL.pl

Nawet ci, którzy nie wierzą w magię, zapewne znają ludzi, którzy mają tzw. szósty zmysł, świetną intuicję lub takich, którzy wnoszą wszędzie dobrą energię. To rodzaj cech, które dostajemy wraz ze swoim znakiem zodiaku i tylko od nas zależny, czy będziemy umieć z nich skorzystać.

 

Baran

To mistrz talizmanów, które ładuje dobrą energią. Jeśli chcesz mieć prawdziwy talizman, poproś Barana niech da ci go w prezencie. On będzie wiedział, co przyniesie ci szczęście. Inna cecha Barana to czytanie aury, czyni to podświadomie, wiedząc z góry z jakim typem człowieka ma do czynienia.

 

Byk

Jego cecha to dawanie innym niezwykłych możliwości, umiejętne wykorzystanie cudzego talentu. Dlatego warto pracować z Bykiem i ufać jego instynktom. Byk doskonale też czuje, co ludzie na jego temat myślą. Nie próbuj go oszukiwać.

 

Bliźnięta

To znak, który ma świetną intuicję. Jeśli nauczy się słuchać jej głosu, ominie z łatwością wszelkie życiowe przeszkody. Czasami jednak niezbyt fortunnie woli słuchać swojego rozumu. Bliźnięta miewają też cechy wyczuwania słabych punktów u ludzi, są świetnymi diagnostami.

 

Rak

Mistrz rożnych energii i manipulowania nimi. Potrafi świetnie je wykorzystać, aby doprowadzić do swojego celu. Czuje wibracje ludzi, natychmiast rozpoznaje tych toksycznych. Słuchaj Raka, gdy przed kimś cie ostrzega!

 

 

Lew

Uwielbia zmiany i wyczuwa przyszłość. Dlatego jest świetnym przywódcą, który potrafi intuicyjnie wykonać kilka ruchów do przodu. Lwy, gdyby chciały, umiałyby świetnie czytać sny, ale wiele z nich zwyczajnie w sny nie wierzy, a szkoda.

 

Panna

Ta zmienna istota, jedyna kobieta wśród znaków, znakomicie wyczuwa ludzi. Panny na odległość poznają kłamców czy hipokrytów, dlatego świetnie sprawdzają się w HR. Intuicyjnie wyczuwają, kto ma jakie możliwości i kiedy zwyczajnie kłamie. Z tego też powodu, panny są świetnymi psychologami, nadają się też do pracy w policji.

 

Waga

Miewa dar przepowiadania przyszłości i gdyby go w sobie rozwinęła, poczułaby te podszepty podświadomości. Umie porozumiewać się z przyrodą i byłaby świetnym zwierzęcym behawiorystą.

 

Skorpion

Wyczuwa jak nikt, co czują inni i dzięki temu potrafi ludźmi manipulować, gdy zechce. Nie wie jednak, że mógłby mieć dar uzdrawiania ludzi, dawania im nadziei i pozytywnej energii. Nie wie, bo Skorpiony są bardzo skupione na sobie.

 

Strzelec

To znak, który potrafi wszystko oczyścić. To jemu powinno się dać swoje stare amulety, żeby usunął z nich negatywną energię. Strzelec wprowadza wszędzie pozytywne wibracje, powinien być mediatorem.

 

Koziorożec

Mistrz czytania snów, swoich i innych ludzi. Niestety, zbyt rzadko z tej umiejętności korzysta. Tymczasem, gdyby rozwinął swój magiczny talent, pomógłby wielu osobom. Koziorożce są też świetnymi obserwatorami życia. Potrafią widzieć więcej niż inni.

 

Wodnik

Umie dawać innym poczucie wolności. Towarzystwo Wodnika uwalnia od traum, spięć, wyzwala dobrą energię. Dlatego Wodnik powinien pracować z ludźmi, umie zmieniać tok myślenia, pocieszyć, dać nadzieję. Wodnicy to świetni przewodnicy duchowi, terapeuci.

 

Ryby

Potrafią rozwiać cudze smutki i same nie wiedza, jak to czynią. Ich magiczna energia wnosi radość w życie innych. Ryby mają szczególnie magiczny wpływ na dzieci, które są bardziej czułe na takie sygnały. Dlatego Ryby świetnie sprawdzają się jako nauczyciele i wychowawcy.

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót