Partner: Logo KobietaXL.pl

ZNAKI POWIETRZA

 

To ich żywiołem jest powietrze, to ludzie, którzy urodzili się pod znakiem Bliźniąt, Wagi i Wodnika Czują więcej niż inni, często ponoszą ich emocje, które często stanowią problem. W 2022 roku muszą na to zwracać uwagę, by zejść na ziemię i patrzeć na świat realistycznie. Ich szczęśliwy kolor w nadchodzącym roku to pomarańczowy, kolor oświecenia. To kolor o najwyższym stopniu doskonałości. Przypisuje się mu właściwości sprzyjające koncentracji umysłowej, która tym znakom będzie potrzebna. Warto wprowadzić ten element do swojej garderoby nawet jako dodatek, czy bransoletka na ręku. Szczęśliwe liczy to 7, 15 i 24.

 

ZNAKI OGNIA

 

Te znaki zodiaku są z natury liderami. Ludzie urodzeni pod znakiem Barana, Lwa i Strzelca są indywidualistami, osobami pewnymi siebie, najsilniejszymi charakterologicznie w horoskopie. Rok 2022 będzie obfitował w wydarzenia wymagające dużej uwagi i koncentracji na osiągnięciu celu, co może być niełatwe. Znaki ognia muszą wznieść się ponad ziemskie sprawy i spojrzeć na życie szerzej. Ich kolorem będzie czerwony.  Czerwień w wielu kulturach oznacza „przywrócenie naturalnego porządku rzeczy”. I właśnie to przyda się tym znakom, by dobrze funkcjonowały, poukładanie spraw według ich hierarchii. Warto mieć czerwone anturium w domu, bo anturium daje dobrą energię a czerwony kolor kwiatu anturium symbolizuje pasję, podziw i miłość. Szczęśliwe liczby to 13, 68 i 90.  

 

ZNAKI ZIEMI

 

Te znaki cenią obiektywizm i osiągnięcia materialne. Osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca muszą zarabiać pieniądze, rozwijać się w miejscu pracy lub zawodowo, aby czuć się spełnionymi. Rok 2022 może być dla nich bardzo obfity, pod warunkiem, że nie przegapią okazji którą dostały jeszcze w tym roku. Tylko bowiem kontynuacja dotychczasowych wysiłków da określony efekt. Ich kolor na przyszły rok to niebieski. Niebieski kolor reprezentuje spokój, wierność i stałość; to kolor, który daje zaufanie, wiarę, przejrzystość postępowania. Te znaki powinny dużo czasu spędzać patrząc na wodę lub niebo, bo każdy odcień błękitu może wiązać się z innymi doznaniami, np. błękit nieba może być orzeźwiający i przyjemny. Ciemny błękit może reprezentować elegancję, stabilność, głębię, pewność siebie, wolność, cierpliwość, lojalność i uczciwość. I tylko te cechy pomogą im przetrwać. Szczęśliwe liczby to 2, 17 i 21.

 

 

ZNAKI WODY

 

Płyną tak jak woda i nie ma sposobu, by je zatrzymać. Ludzie urodzeni pod znakami Raka, Skorpiona i Ryb są w stanie łatwo dostosować się do wszelkich okoliczności. Są bardzo emocjonalni, najbardziej zmysłowi wśród znaków, z wyobraźnią i najbardziej przywiązani do swojego domu. W 2022 roku ich kolorem będzie fiolet, bo w nadchodzącym roku będą miały ważne role do spełnienia. Mogą stać się dla innych przewodnikami duchowymi, wzorem do naśladowania. A fiolet to kolor, który powstaje z połączenia czerwieni i błękitu; jest to kolor, który reprezentuje luksus i mistycyzm. Innym znaczeniem, które nadaje się temu kolorowi, jest głębia, królewskość, mądrość, moc, zmysłowość, tajemnica, duchowość i wola. Ten rok będzie obfitował dla nich w niebywale donośne wydarzenia. Warto zadbać o fioletowe kwiaty w domu. Szczęśliwe liczby to 8, 35 i 78.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót