Partner: Logo KobietaXL.pl

Są kobiety, które wydają się być niewrażliwe emocjonalnie i nie okazują uczuć, uważane są za niedostępne. Ale to nie do końca prawda.

 

Baran

Kobiety spod znaku Barana są niezależne, zwykle nie pokazują tego, co czują z obawy przed utratą wolności, którą wręcz uwielbiają. Często budzą w mężczyznach obawy i bywa, że z tego powodu mężczyźni nawet nie próbują ich adorować. Tymczasem kiedy Baran się zakocha, to kocha do utraty tchu. Trzeba jednak być wytrwałym.

 

Lew

Rzadko okazuje uczucia ponieważ jest dość nieufny i bardzo chroni siebie przed zranieniem. Jeśli jednak kobiety Lwy przekroczą tę barierę niepewności, mogą być najbardziej czułymi i ciepłymi kobietami, ale jest to raczej rzadkość. Dlatego Lwy często są singielkami. 

 

 

Panna

Panna jest typową introwertyczką i o okazywanie uczuć jest u niej trudno. Często też nie do końca wierzą w szczerość uczuć partnera. Tymczasem są to z reguły najbardziej urodziwe kobiety  wśród znaków zodiaku i mają ogromne powodzenie. Jednak zdobycie serca Panny wymaga wiele czasu. 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót