Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto ranking najbardziej impulsywnych znaku zodiaku. Zaczynamy od końca, czyli od tych, które są najłagodniejsze.

 

BYK

 

Choć czasem ma pragnienie, by zrobić coś natychmiast, w głębi duszy wie, że opłaca się czekać. Umie się kontrolować, choć bywa, że sprowokowany jest skłonny do agresji. Jest znakiem Ziemi i dobrze wie, że wszystko pójdzie lepiej, kiedy się dwa razy pomyśli. On wie doskonale, że zbyt impulsywni ludzie mogą wiele stracić.

 

KOZIOROŻEC

 

Wie, że impulsywność nie przynosi korzyści. Dumny, nie lubi, gdy ktoś go obraża, ale to nie to samo, co brak powściągliwości. Lubi osiągać cele, ale w przemyślany sposób. Nie lubi kapryśnych i impulsywnych ludzi.

 

PANNA

 

Umie walczyć na śmierć i życie, jeśli jej na czymś zależy, ale przede wszystkim umie się powstrzymać. Jest na tyle mądra, by złapać oddech i ugryźć się w język. Lubi analizować i badać, długo podejmuje decyzje. Możesz krzyczeć, wściekać się, ale ona zdania nie zmieni.

 

SKORPION

 

Jest dość impulsywny, ale umie się kontrolować. Umie uczyć się na błędach i wie, że trzeba czasami zamilknąć, pomyśleć, zanim zacznie się mówić. Ilekroć podda się swoim impulsom,natychmiast popełnia błąd i zraża do siebie ludzi,dlatego stara się tego unikać.

 

RAK

 

Choć bywa impulsywny, doskonale to ukrywa pod swoją skorupą. Realizuje swoje cele po cichu i oficjalnie nie stawia na swoim. Ale potrafi się dostosować.

 

RYBY

 

Gdy coś sobie umyśli, nie ma szans by ja od tego odwieść. Ma zmienne nastroje, ale uczy się kontrolować impulsywność, bo wie, że nie wychodzi jej to na dobre. Zmienna – raz żyje w poczuciu, że wie wszystko, innym razem czuje się zagubiona.

 

WODNIK

 

Świetnie udziela rad innym na temat spokoju, cierpliwości. Gorzej sam to realizuje. Gdy tylko napotka sprzeciw, pokazuje swoje oblicze. Czasami zatraca się tak bardzo, że zapomina o konsekwencjach, potrafi ranić słowami. Często nie zastanawia się zanim coś powie.

 

WAGA

 

Chwiejna emocjonalnie, nie baczy na uczucia innych. Jako znak powietrza jest bardzo zmienna. Potrafi wiele stracić z powodu swojej impulsywności.

 

BLIŹNIĘTA

 

Niestały i niewierny znak szybko wpada w furię. Wiele na tym traci. Szybko się załamuje z byle powodu. Kiedy wpada we wściekłość, rani słowami,nie myśli, tylko mówi.

 

STRZELEC

 

Znak ognia, impulsywny od urodzenia. Bywa tak nerwowy i porywczy, że psuje wiele spraw swoimi nerwami. Nie zastanawia się, czy to co robi jest dobre czy złe, po prostu robi. Powinien próbować panować nad swoimi wybuchami.

 

LEW

 

Jeśli chce coś zdobyć, to stanie na głowie. Nie liczy się sposób w jaki to zrobi. Rzadko bywa spokojny, lubi się wywyższać. Potrafi być lekkomyślny w swoich działaniach, ale jego życie bez działania i impulsywności nie ma sensu.

 

BARAN

 

Pierwsze miejsce na liście, człowiek zbudowany z energii. Jeśli czegoś chce to tu i teraz, natychmiast. Nie obchodzi go, jak to osiągnie, jest to dla niego sprawa życia i śmierci. Jeśli nie osiąga celu, pogrąża się w czarnej rozpaczy i szuka nowej drogi, bo nie spocznie dopóki nie postawi na swoim. Nigdy nie odpuszcza, nawet jeśli ma go to drogo kosztować.

Tagi:

znaki zodiaku ,  znak Zodiaku ,  biała magia ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót