Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran
Barany są bardzo niezależnymi ludźmi, więc często wolą być single. Mogą zaangażować się w związek, jeśli zadbają o zachowanie własnej przestrzeni. Ze swoimi partnerami będą jednak wchodzić w konflikty, Baran rzadko stosuje polubowne rozwiązania.


Byk
Dla Byka ważne jest, aby mieć kogoś, z kim można dzielić swoje życie, ale w rzeczywistości jest to dla niego trudne. Byk chce bowiem narzucać swój punkt widzenia i wymaga od partnera życia na jego warunkach.


Bliźnięta
Dla Bliźniąt znalezienie partnera nie jest trudne, a wynika to z ich łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Jednak Bliźnięta szybko się nudzą wszystkim, ludźmi też.Rak
Na początku związek z Rakiem może wydawać się być doskonały, ponieważ wydaje się być nieskomplikowany w relacjach. Niestety, Rak ma nadmierne ciągoty do kontrolowania bliskich i po jakimś czasie jest już to męczące.

Lew
Będąc singlem, Lew jest czarujący w oczach każdego. Jednak kiedy jest już w związku, okazuje się, że Lew chce wszystkim rządzić i nie znosi sprzeciwu. Dlatego tylko znaki, które nie są nastawione na walkę, wytrzymają z Lwem.

Panna
Dla tych osób wejście w poważny związek wcale nie jest łatwe ze względu na ich nieśmiałość, ale kiedy już to zrobią, uzależniają się od partnera w niewyobrażalny sposób. Panny więc są w związkach długo, nawet jeśli nie jest to wcale dla nich dobre.

Waga
Kocha bycie z kimś i nie bardzo lubi życie singla. Dlatego Waga dąży do tego, by związek za wszelką cenę utrzymać, nawet czasami kosztem samej siebie.


Skorpion
Zdobycie jego serca i budowanie więzi miłosnej ze Skorpionem nie jest łatwe, ze względu na jego wielką nieufność. Jest też trudnym partnerem, nie lubi krytyki i sprzeciwu.

Strzelec
Kocha wolność więc związek z nim jest ryzykowny. Zazwyczaj złamie serce i zostawi. W rezultacie Strzelcy wolą być singlami, nie lubią, gdy ktoś ich ogranicza.

Koziorożec
Koziorożec najpierw ceni pracę. Związek jest drugorzędny. Dlatego ciężko mu być z osobą, która chciałaby, aby relacje postawić na pierwszym miejscu.

Wodnik
Jednym z największych problemów Wodników jest to, że zawsze stają się „doskonałymi przyjaciółmi”, dlatego często nie są w stanie znaleźć drugiej połówki. Jednak kiedy w końcu znajdą partnera, są najbardziej lojalnymi i oddanymi partnerami.

Ryby
Ryby są magnesem dla ludzi, którzy starają się wykorzystać szlachetność innych. Marzycielki o wielkich sercach, bywają naiwne i łatwowierne.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz