Partner: Logo KobietaXL.pl

Abhigya nadal zajmuje się przepowiedniami i ogłasza swoje wizje na swoim blogu i na YouTube. Międzynarodową sławę zyskał po tym, jak w sierpniu 2019 roku obwieścił zbliżającą się pandemię. Jest jednym z najmłodszych astrologów na świecie.

 Już po urodzeniu został uznany za cudowne dziecko. Gdy Abhigya ukończył siedem lat, zaczął odwiedzać świątynie w Indiach i uczyć się jednego z najstarszych języków świata, sanskrytu. W wieku 10 lat zapisał się na zajęcia z astrologii. Mimo tego, że był najmłodszy w klasie, wyróżniał się swoją wiedzą. To wzbudzało niechęć kolegów i nauczycieli. Mimo to Abhigya ukończył Vastu śastrę.

 

Jego niezwykły dar i wiedza pozwoliły mu przewidzieć "poważne zagrożenie dla świata", które wydarzy się "między listopadem 2019 a kwietniem 2020 roku". Przepowiednia została opublikowana pod tytułem  "Poważne zagrożenie dla świata od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r." na kanale YouTube. Chłopiec mówił o głębokim kryzysie, który dotknie przede wszystkim Chiny i bogate kraje.

 

Potem w przepowiedni "Przyszłość świata 2020 - 2021" (z 29 maja 2020 roku) chłopiec twierdził, że do 5 września 2020 wirus będzie wyeliminowany, ale wróci około 20 grudnia 2020 w nowej, gorszej odmianie. To potrwa do marca 2021 roku. Chłopiec mówi też o szczepieniach i o nowych wariantach choroby, które zaatakują ludzkość.

 

„Indie wydawały się bardzo radosne w styczniu 2021 roku, a kilka miliardów myślało, że szczepionki im pomogą.

W odpowiedzi uważam, że istnieją 2 powody nowych fal, których doświadczamy, które powtarzam z dokładnym harmonogramem od kwietnia 2020 roku!” - napisał na swoim blogu.


Abhigya nie neguje potrzeby szczepień, ale nawołuje, by wrócić do starych koncepcji holistycznego patrzenia na człowieka:


„Jednocześnie bardzo mocno wierzę, że w ostatecznym rozrachunku to siłę waszych ciał można rozwijać, podążając za tym, co nasi przodkowie zapisali w starożytnych pismach, takich jak Ajurweda. Proszę przeczytać kilka autentycznych książek o Ajurwedzie, a to pokaże, w jaki sposób stanowi ona rozwiązania dla chorób. Rozwiązania są zdrowe. We współczesnej alopatii prawie zawsze patrzymy na chorobę bez związku z umysłem, innymi narządami ciała.

Jednak w starożytnej Ajurwedzie skupiano się na wzmocnieniu ciała i umysłu. To starożytne podejście do choroby powinno być stosowane nawet w teraźniejszości.” - czytamy na blogu.


Abhigya przewiduje, że kolejna fala pandemii może osiągnąć szczyt we wrześniu-październiku 2021 r.

„Jak wspomniałem w moim filmie, USA, Wielka Brytania, większość Europy stoi teraz w obliczu tak zwanego „bezprecedensowych fal”. To nie jest niespodzianka.(…) Okres między 10 grudnia 2021 a majem 2022 z pewnością okaże się problematyczny. (...)

Zaznaczy się to drastycznym wzrostem bańki na giełdzie – a epicka zmienność może nastąpić w okolicach lutego 2022 roku.

Marzec 2022 będzie początkiem poważnych problemów dla świata.

Będzie też kryzys geopolityczny, który może jeszcze bardziej wstrząsnąć światem.


Będą się działy znaczące rzeczy, które zmienią świat, a te efekty przedłużą się również do kwietnia 2022 roku… oczekiwanie, że sytuacja szybko się poprawi, byłoby dziecinne. (...) Jednak po maju 2022 r. – możemy się spodziewać, że niektóre z tych problemów znikną. (...)

Nastąpi znacząca zmiana w sposobie, w jaki ludzie patrzą na zdrowie, gospodarkę, a naszą ogólną przyszłość ukształtują wydarzenia, które będą miały miejsce w marcu - kwietniu 2022 roku.”

Oczywiście wiele osób patrzy na przepowiednie Abhigya Ananda z przymróżeniem oka, ale to dzięki nim chłopiec zyskał światową sławę, a jego filmy oglądają miliony ludzi.  

 

żródła:https://en.as.com/en/2020/06/06/other_sports/1591464917_093280.html

https://www.abhigyaanand.com/about-abhigya-anand

https://www.youtube.com/watch?v=jynGnm5o_SE&ab_channel=Conscience

 

Tagi:

pandemia ,  koronawirus ,  przepowiednie ,  Abhigya Anand , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót