Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto cztery znaki zodiaku, pod którymi rodzą się kobiety z nie byle jakim charakterem. Co prawda życie z nimi nie jest usłane różami, ale za to obfitujące w wiele niespodzianek!


Baran
To wybuchowa mieszanka, bo kobiety Barany są z reguły choleryczkami. Co na sercu, to na języku, należy więc się spodziewać natychmiastowej reakcji, na wszystko, co im się nie spodoba. Nie należy jednak brać sobie tych wybuchów do serca, Baran pokrzyczy, powietrze zejdzie i jest jak było. Trzeba jednak też pamiętać o jego uporze. Jeśli Baran coś sobie wymyśli, nie ma siły, i tak to zrealizuje.

Koziorożec
Te kobiety często wywołują burzę w szklance wody. Wszelkie niedogodności sprawiają, że jest to dla nich duży problem i natychmiast chcą jego rozwiązania. Oczywiście wymagają tego od swojego partnera. Koziorożce są szalenie wymagające i bardzo często zazdrosne bez potrzeby. Nie należy w ich towarzystwie patrzeć na inne kobiety czy je komplementować, bo awantura jest nieunikniona.


Byk
To kobieta bardzo kapryśna, pewna siebie i swoich walorów. Nie wybacza popełnianych błędów, nie lubi być oszukiwana. Jeśli chcesz się z nią związać, musisz o tym pamiętać. Byk lubi też, aby wszystko było tak, jak sobie wymarzy. Nie przyjmuje do wiadomości tego, że ktoś ma inne zdanie!Lew
To jedna z najbardziej apodyktycznych kobiet w całym zodiaku. Niezależnie od tego, czego może chcieć druga osoba, to ona podejmuje decyzje w związku i nie akceptuje żadnej innej opinii. Jeśli zakwestionujesz jej zdanie, to wojna jest nieunikniona. Dlatego Lwy albo mają cichych i spokojnych mężów, albo pozostają singlami.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót