Partner: Logo KobietaXL.pl

Kody Grabovoja to sekwencje liczb, które, jak wielu twierdzi, wywołują energetyczną reakcję u osób z określonymi cechami osobowości. Dzięki ich stosowaniu marzenia się spełniają, można zdobyć miłość, bogactwo czy wyleczyć się z chorób.


Odkrycie sekwencji kodów i liczb Grabovojowi przyniosło niewątpliwie sławę i fortunę, ale udowodnienie tego, że działają, może być w praktyce trudne.


Zanim dowiemy się trochę więcej o samej technice, ważne jest poznanie twórcy. Grigorij Grabovoj jest matematykiem, medium, jasnowidzem, który twierdził, że jest żywą manifestacją Chrystusa. Jest przywódcą sekty, który „potrafi leczyć AIDS, czytać w myślach i wskrzeszać ludzi”.

Stał się powszechnie znany po tym, jak zaoferował wskrzeszenie dzieci zamordowanych podczas oblężenia szkoły w Biesłanie w 2004 roku, kiedy ponad 170 uczniów zostało zabitych przez czeczeńskich separatystów w ataku na rosyjską szkołę. Korzystając z bólu pogrążonych w żałobie i traumie matek, które desperacko próbowały zrozumieć śmierć swoich dzieci, Grabovoj pobierał 1500 dolarów za zmartwychwstałe dziecko (płatne przed zmartwychwstaniem).

Został za to aresztowany przez władze rosyjskie i był skazany na jedenaście lat więzienia, chociaż odsiedział tylko trzy i wyszedł w 2010 roku, po czym zniknął, a pierwsze księgi „kodów” pojawiły się na Amazonie już w następnym roku.

Dziś wirusowe szaleństwo kodów ogarnęło TikToka.

 

 


Same kody to proste ciągi liczb, takie jak „520 741 8” oznaczające „niespodziewane pieniądze” czy na przykład „881 997 7”, kod, który ma leczyć cukrzycę. Kody opierają się na teorii, że „wszyscy ludzie i formy życia mają wspólną płaszczyznę poprzez pole elektromagnetyczne, stąd wszyscy na Ziemi jesteśmy w jakiś sposób połączeni”. Dzięki „radionicznemu” działaniu kodów możemy więc wpływać na otoczenia, a co za tym idzie, na nasze życie.Miłośnicy kodów twierdzą, że dają one możliwości niezawodnego sposobu na zamanifestowanie wszystkiego, czego się pragnie — od ogromnego bogactwa, przez doskonałe zdrowie, po utratę wagi i prawdziwą miłość oraz na realizację tych pragnień dzięki stosowaniu prostych ciągów liczb.

Ciągi tych liczb są uważane za most łączący ciało, umysł i świadomość. Mają zapewnić harmonię, wpływać pozytywnie na całe życie osoby, która je stosuje.

Dzięki temu kierujemy swoje myśli dokładnie do tego, o czym marzymy czyli mogą służyć do leczenia określonych dolegliwości, zdobywania pieniędzy, miłości. Trzeba tez przyznać, że rozprzestrzeniają się na Tik Toku z prędkością światła.

Instrukcje we wszystkich filmach wyglądają tak samo - musisz wybrać wymaganą sekwencję liczb, zapisać ją na kartce papieru lub bezpośrednio na nadgarstku, a także narysować tę samą sekwencję liczb w powietrzu palcem - zwiększa to szanse na to, by twoja prośba dotarła w kosmos. Najlepiej pozostawić sekwencję numerów na nadgarstku do trzech dni. A potem wszystko, co musisz zrobić, to czekać, aż twoje życzenie się spełni.

Wiarę w cudowne działanie kodów podważa jednak rosyjski psychiatra Andrej Efremow, który mówi wyraźnie dla Russia Byonde: Ludzie, którzy wierzą, że te kody działają, zazwyczaj bezkrytycznie akceptują to, co im się mówi. Widzą wiele pozytywnych komentarzy i ślepo postępują zgodnie z instrukcjami. Ponadto tacy ludzie sami będą szukać sytuacji, które udowodnią, że rytuał działa, a wszystkie pozytywne zdarzenia przypiszą kodom. Tak działa autosugestia. Sami zwolennicy metody Grabovoja – będą szukać takich osób na Tik Toku i zarabiać na nich.


 

Tagi:

magia ,  kody Grabovoja ,  grabovoi , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz