Partner: Logo KobietaXL.pl

Nie są też skłonne do kompromisów, nie chcą od nikogo zależeć. Często z tego powodu mają niełatwe życie.

 

Baran

Uparta, często wyniosła i dumna kobieta. Nie chodzi na ustępstwa, nie znosi kłamstwa, nie lubi niczego udawać. Może być w związku, ale pod warunkiem, że i tak postawi na swoim i będzie miała spory margines swobody. Zdolna i pracowita, najlepiej jednak czuje się we własnej firmie, bo nie lubi słuchać poleceń innych ludzi. Rzadko robi spektakularną karierę, bo nie zależy jej na władzy.

 

Bliźnięta

Honorowe i nieustępliwe w kwestiach dla nich ważnych. Wolą stracić niż ugiąć się albo postępować tak, by przypodobać się innym. Z tego powodu często ich związki nie kończą się z byt dobrze - Bliźnięta bywają zero- jedynkowe, albo wszystko, albo nic.

W pracy są sprawne, mają dużo wiedzy, dużo zdolności organizacyjnych. Nie lubią ospałych szefów, złego zarządzania, z tego powodu wolą zmienić pracę niż tkwić w miejscu, które je męczy.

 

Koziorożec

Tytan pracy , te kobiety robią często olśniewające kariery, szybko awansują, nie uznają żadnych parytetów, chcą równej wali z mężczyznami. Oburzają się na kobiece przywileje i nie potrzebują żadnych forów. Często wybierają życie singielki, bo są perfekcjonistkami i mało który mężczyzna jest w stanie im dorównać. A Koziorożce szukają silnego partnera, związek z pantoflarzem nie jest dla nich. Nie chcą też niańczyć mężczyzn szukających zastępczych matek. Dlatego w życiu osobistym bywają niezbyt szczęśliwe.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  kobieta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz