Partner: Logo KobietaXL.pl

I to te skrywane sekrety często sprawiają znakom zodiaku wiele życiowych kłopotów.

Baran
Obiecuje sobie miliony razy, że będzie bardziej tolerancyjny. Niestety, zawsze się poddaje w obliczu cudzej hipokryzji. Tego żaden Baran nie jest w stanie zdzierżyć. Teraz wiesz, dlaczego ma więcej wrogów niż przyjaciół.

Byk
Wbrew pozorom jakie chce sprawiać, Byk kocha swoje pielesze i domowe życie. Uwielbia rutynę i monotonię. Jeśli więc spotykasz Byka, który wydaje się być kolorowym ptakiem, pamiętaj, to tylko złudzenia. Za moment wróci do swoich przyzwyczajeń.


Bliźnięta
Są bardzo wszechstronne i wydajne w pracy, ale łatwo tracą kontrolę. Jeśli mają za dużo na głowie, stają się bałaganiarskie i powierzchowne. Wtedy nie licz na to, że dotrzymają słowa.

Rak
Jest niepewny emocjonalnie i bardzo zazdrosny, co stara się ukryć za wszelką cenę. Niestety, mimo tych wysiłków, bywa, że wybucha niepohamowanym gniewem. Niech cię to ni dziwi, w gruncie rzeczy to bardzo dobry człowiek.


Lew
Pozornie jest agresywny i nieugięty, ale w rzeczywistości nienawidzi walk i konfrontacji. Dlatego bywa, że wolą usunąć kogoś ze swojego życia, byle tylko nie musieć stawiać czoła konfliktowi.


Panna
Planuje i organizuje każde ze swoich działań tak skrupulatnie, że nie ma tu miejsca na improwizację i przygodę. Lubi jednak udawać lekkoducha, co jednak nie jest wcale prawdą.


Waga
Roztropna i wyważona w swoich osądach może wydawać się bardzo często silną osobowością. Nie daj się zwieść, Waga często ma w sobie dużo lęku i to ona wymaga opieki i wcale nie chce zajmować się innymi.

Skorpion
Ich często agresywny charakter czyni z nich odludków. Bywa, że odpychają od siebie ludzi. Tymczasem w środku mają bardzo wrażliwe serca, do których mało kto umie dotrzeć.


Strzelec
Chociaż na to nie wygląda Strzelcy, mają w sobie sporo niepewności. Boją się odpowiedzialności i zaangażowania, dlatego są jednymi z tych, którzy najpóźniej formalizują romantyczny związek. Ich swobodny tryb życia nie zawsze wynika z wyboru, często to lęk przed porażką.

Koziorożec
Kiedy spotykasz ich w pracy, wydają się ideałami. Nie dajcie się zwieść! W domu bywają bardzo leniwe, nie lubią wychodzić i uwielbiają całe dnie spać.

Wodnik
Nie chcą się przyznać, ale boją się strasznie samotności. Choć są zaradne, samowystarczalne, nie dla nich życie w pojedynkę. To je boli najbardziej.


Ryby
Mają swój świat, w którym żyją i uwielbiają fantazje. Marnują przez to dużo czasu, co często prowadzi do problemów w pracy.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót