Partner: Logo KobietaXL.pl

Często bowiem znaki zodiaku ze względu na swój charakter, same na siebie ściągają kłopoty. Sprawdźcie, co stresuje wasz znak i pomyślcie, jak żyć, by omijać takie przeszkody.

 

Baran

Zdecydowanie bierze na siebie zbyt dużo obowiązków, w dodatku wyręcza często innych. Czuje się potem odpowiedzialny za wszystko, a że nie znosi źle załatwionych spraw, stresuje się tym, co sam sobie wziął na własne barki.

Rada dla Barana – nie jesteś niezastąpiony, inni też wiele rzeczy potrafią zrobić, a często nadużywają twojej obrotności.

Byk
Osoby urodzone pod tym znakiem mają tendencję do stresu w sytuacjach, w których muszą radzić sobie z porażką. Byk pracuje ciężko, wkłada w to swoje serce, że na samą myśl o przegranej skóra mu cierpnie.

Rada dla Byka – nie zawsze jest sukces, przegrana nie jest końcem świata.

Bliźnięta
Bliźnięta stresują się jeśli mają wkoło siebie niepoważnych ludzi. Nie znoszą braku słowności, beztroski, braku poczucia obowiązku czy zwykłego lenistwa. Jeśli mają takie osoby w pracy, stres jest podwójny, bo Bliźnięta czują się w obowiązku za nie myśleć.

Rada dla Bliźniąt – każdy odpowiada sam za siebie, nie należy zawsze myśleć za innych.

Rak
Dla Raka nie ma nic ważniejszego jak bliskie mu osoby. Martwią się o nich cały czas i chcą mieć pewność, że są bezpieczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To nieustające myślenie prowadzi go do życia w permanentnym stresie, a dzwonek telefonu natychmiast w głowie Raka kojarzy się z nieszczęściem.

Rada dla Raka – są rzeczy, na które nie masz wpływu i zamartwianie się tego nie zmieni.

Lew
Lew jest najbardziej zestresowany, gdy jest ignorowany. Nie ma gorszej sytuacji dla Lwa, niż taka, kiedy czuje się zapomniany czy pominięty. To potrafi go dosłownie zniszczyć i siedzi w nim przez długi czas.

Rada dla Lwa – zacznij otaczać się właściwymi ludźmi, może ci, którzy cię ignorują nie są ciebie warci?

Panna
Mistrzyni stresu. Wszystko co robi nie jest dla nie wystarczająco dobre, jest da siebie bardzo surowa, często szuka dziury w całym. Czuje się zmartwiona tym, że nigdy nie jest wystarczająco dobra.

Rada dla Panny – jesteś naprawdę cudownym znakiem, nie musisz być wcale lepsza niż jesteś.


Waga
Stresuje ją ciągłe myślenie, czy postąpiła właściwie. Sprawiedliwość jest bardzo ważna dla Wagi i myśl o tym, że mogła zachować się niezgodnie ze swoimi standardami przyprawi ją o ból głowy. Dlatego ciągle rozpamiętuje to, co zrobiła.

Rada dla Wagi – nikt nie jest idealny, ty też nie musisz.

Skorpion
Stresuje go sytuacja, w której ludzie zaczynają poznawać jego tajemnice. Skorpion nie znosi się otwierać przed innymi, boi się, że ktoś jego szczerość wykorzysta.

Rada dla Skorpiona – czasami trzeba podzielić się sekretem, aby odczuć ulgę.

Strzelec
Największym stres powoduje u niego stagnacja. Pozostawanie w jednym miejscu przez zbyt długi czas, to dla niego piekło. Strzelec musi zarówno ciągle rozwijać się duchowo jak i zmieniać miejsce fizyczne.

Rada dla Strzelca – czasami należy się zatrzymać. Spróbuj takie przystanki sensownie wykorzystać.

Koziorożec
Stresuje się, gdy jego plany biorą w łeb i nie jest w stanie ich zrealizować. Czuje się przytłoczony, czuje, że zawodzi siebie i innych. Zawsze siebie obwinia za niepowodzenia.

Rada dla Koziorożca – nie na wszystko masz wpływ, czasami pomimo starań, rzeczy nie idą, jak trzeba. Nie obwiniaj się za wszystko.


Wodnik
Dla niego stresem jest zawsze to, czy właściwie wywiąże się ze swoich zobowiązań. Wodniki są uczynne, lubią pomagać, obiecują wiele rzeczy i chcą dotrzymać słowa. Stresuje ich jednak myśl, że mogą kogoś zawieść.

Rada dla Wodnika – nie bierz sobie tylu rzeczy na głowę, ogranicz się do tych, co do których jesteś pewny, że podołasz.

Ryby
Osoby urodzone pod tym znakiem często stresują się, gdy zmuszane są do robienia rzeczy związanych z udziałem szerokiej publiczności. Stresem dla Ryb są więc wszelkie prelekcje, wykłady, czy nawet zabieranie głosu na zebraniach w pracy. Zjada je wtedy trema.

Rada dla Ryb – czasami trzeba wyjść poza strefę komfortu, warto znaleźć odpowiednie ćwiczenia, które ułatwiają zachowania w takich sytuacjach.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz