Partner: Logo KobietaXL.pl

Dla tych pięciu znaków seks ma specjalne znaczenie. Nie tylko go uwielbiają, ale też są świetnymi partnerami (bez względu na płeć), umiejącymi zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby.

 

 

1. Skorpion

 

Seks jest integralną częścią jego życia, ponieważ pozwala mu na pozbycie się problemów, zapomnienie o nich i przejście w inny wymiar. Skorpion oddaje się seksowi w pełni, jest wyrafinowany, ma ogromną wyobraźnię. Idąc z nim do łóżka należy zapomnieć o pruderii.

 

 

2. Baran

 

Impulsywny w życiu, impulsywny w seksie. Nie ma dla niego rzeczy zabronionych, tabu, żadnych przeszkód. Kocha przejmować inicjatywę i jak wszędzie – i w łóżku – rządzić. Kieruje partnerem, prowadzi taniec, pomiędzy prześcieradłami również.

 

3. Strzelec

 

Jest nieokiełznany w łóżko, ale nie przekracza granic. Uwielbia przygody, różne ustawienia seksualne, jest skłonny do wszelkich eksperymentów. Zawsze chętny do uprawiania seksu.

 

 

4. Byk

 

Zmysłowy i namiętny, dla dobrego seksu jest gotowy zrobić wszystko. Uwielbia nowe doznania, eksperymenty w łóżku. Nie znosi oziębłości seksualnej i braku fantazji u partnera.

 

 

5. Waga

 

Choć w życiu zrównoważona, w łóżku jest zupełnie inna. Nie interesuje jej platoniczna miłość, bo seks i miłość to dla niej jedno. Ludzie spod znaku Wagi czasami uzależniają się wręcz od seksu.

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  znak Zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót