Reklama:
Reklama:

Każdy znak ma swoje zalety. Ale ma też wady. Poznajcie, co o was piszą:

 

 

BARAN

 

Lubi ryzyko i ma odwagę mierzyć się z konsekwencjami. Wybuchowy, ale umie dochować każdej tajemnicy. Jest niecierpliwy, a impulsywny charakter przysparza mu wielu wrogów. Jeśli jednak potrafi opanować słabości, może odnieść sukces, bo jest dyskretny i wie, co chce robić.

 

BYK

 

To znak romantyczny, kocha piękno, lubi czuć się bezpieczny. Można mu ufać. Ale jest bardzo zaborczy, czym zraża do siebie ludzi. Czasami bardzo samolubny i zbyt ambitny. Jeśli nad tym popracuje, jest wszędzie mile widziany.

 

BLIŹNIĘTA

 

Wszechstronne ale zmienne, spontaniczne. Bardzo inteligentne. Zabija je jednak zamartwianie się o sprawy kompletnie nieistotne i zjada stres z tego powodu. Więcej luzu, a wszystko będzie dobrze!

 

RAK

 

Sentymentalny, kochliwy, lubiący troszczyć się o innych. Ostrożny w działaniu. Ale też często zbyt bojaźliwy, i hamujący w radości życia innych. Troska często jest zbyt duża.

 

LEW

 

Przywódcy, uwielbiają zarządzać. Ale nie znoszą sprzeciwu, Lew bywa samolubny i apodyktyczny. Ma skłonność do luksusu, co potrafi go zgubić.

 

PANNA

 

Wybredna, lubi analizować, mieć własne zdanie. Jest bardzo utalentowana. Ale często zbyt długo się wahają i nie potrafią podjąć dobrej decyzji. Mają zbyt dużo znaków zapytania.

 

WAGA

 

Romantyczna ale zrównoważona, umie znaleźć się w każdej sytuacji. Bardzo związane z rodzina i zbyt zależne od jej opinii. To sprawia, że Waga bywa niezdecydowana i nie umie odnaleźć własnej drogi.

 

SKORPION

 

Inteligentny, ciekawa osobowość. Odważnie stawiają czoło problemom. Ale czasami te problemy stają się ich obsesją i Skorpion bywa mściwy. Trzeba być z nimi ostrożnym.

 

 

 

STRZELEC

 

Lubi filozofować, wprowadza dobry nastrój. Ale często gubi go nadmierny optymizm. Ma też zmienne nastroje, co potrafi irytować innych.

 

KOZIOROŻEC

 

Ostrożny i praktyczny. Ambitny i zawsze w pogotowiu. Lubi planować, nie idzie na żywioł. Wytrwały i wymagający wobec siebie i innych. I choć teoretycznie jest to zaleta, bardzo często staje się piętą achillesową Koziorożca.

 

WODNIK

Inteligentny z poczuciem humoru. Ale wydaje się być pozbawiony emocji i obojętny na innych ludzi. I choć lojalny i wierny w przyjaźni, ma bardzo mało przyjaciół, bo trudno go zrozumieć.

 

RYBY

 

Sentymentalne, szlachetne i dobre. Ale są zbyt często pod wpływem opinii innych ludzi, mają zbyt wiele wątpliwości. Strach powoduje, że nie umieją dokonać prawidłowego wyboru.

Pp>

Tagi:

znaki zodiaku,  znak Zodiaku,  horoskop, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

    Brak komentarzy
Powrót
Reklama:

Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...