Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto ich preferencje, bez względu na płeć.

Baran

 

Nie znosi ludzi nieśmiałych, ani łatwych podbojów. Musisz stanowić dla niego wyzwanie. To ognisty znak, który lubi zdobywać. Jeśli szybko się poddasz, on szybko się znudzi.

 

Byk

 

Wie, czego chce i lubi bezpieczeństwo w związku. Byka zdobędziesz ciekawą rozmową i dobrym jedzeniem. Nie igraj z nim, bo zaufanie to dla niego podstawa.

 

Bliźnięta

 

Nie lubią ludzi niewykształconych i nieśmiałych. Uwielbiają rozmowy. Chcesz zdobyć Bliźniaka? Musisz wykazać się inteligencją. Ale uważaj, ten znak lubi mieć kilku partnerów.

 

Rak

 

Wrażliwy i kruchy z natury lubi stabilizację i spokój. Bardzo rodzinny, przywiązany do zasad. Musisz pokochać swoją teściową!

 

Lew

 

Lew uwielbia wyzwania, jest dumny. Lubi ludzi zadbanych, takich, których może podziwiać. Nie toleruje zdrady.

 

Panna

 

Uwielbia analizować, nie znosi niestabilności. Ucieka, jeśli czuje, że ktoś się nią bawi,że związek nie rokuje. Nie nadaje się na przelotna miłostkę, musi być pewna uczucia drugiej osoby.

 

Waga

 

Szuka idealnych związków, harmonijnych, bez walki. Nie lubi dyskusji, sporów. Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo Waga długo się zastanawia. Nie lubi porażek, stąd stawia na rozsądny wybór.

 

Skorpion

 

Najbardziej ognisty kochanek, jak kocha to całym sobą, jeśli wyczuje fałsz, staje się zimny i odchodzi. Uwielbia tajemnice, więc jeśli chcesz go zdobyć, nie odkrywaj się do końca!

 

Strzelec

 

Urodzony ryzykant, kocha wolność. Jest bardzo kochliwy, ale na krótko. Nie znosi poczucia uwięzienia więc nie proponuj mu od razu małżeństwa!

 

Koziorożec

 

Poważny uporządkowany, wierny. Nie uznaje braku stabilności i chwiejności w związku. Jeśli chcesz go mieć, musisz się z tym pogodzić.

 

Wodnik

 

Ma wiele pomysłów na życie, ale niekoniecznie małżeństwo. Lubi wolność i nie jest łatwo go usidlić. Kiedy jednak wchodzi w związek, jest bardzo dobrym i oddanym partnerem

 

Ryby

 

Wieczne marzycielki szukają ekscytującej miłości. Czułe na wszelkie gesty, uwielbiają być adorowane. Nie lubią hałasu, wrzawy, uwielbiają intymność.

Tagi:

znaki zodiaku ,  znak Zodiaku ,  horoskop ,  miłość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót