Partner: Logo KobietaXL.pl

Może trudno się z tym pogodzić, ale dyskusje z tymi trzema znakami są z góry skazane na porażkę. Jeśli one mają swoją koncepcję, nie ma takiej opcji, by z nimi wygrać, szczególnie, że zawsze mają w zanadrzu jakieś argumenty.

 

Baran

Jest niezwykle uparty, porywczy i zdeterminowany. Ma swoje poglądy i będzie ich bronił do końca. Nie da się w żaden sposób przekonać, a w dodatku jego inteligencja sprawia, że dyskusja z nim jest bardzo trudna. Im bardziej będziesz starał się przekonać Barana do swojej racji, tym będzie większy opór, choćby Baran nawet w duchu wiedział, że na swoim uporze przegra. Chcesz z nim wygrać? Nie napieraj, daj mu czas do namysłu.

 


Byk

Ma swoje przyzwyczajenia i swoją wizję świata, musi być tak, jak on sobie wymyślił. Nie ma sensu zmieniać jego punktu widzenia, bo Byk nigdy nie odda pola. Jeśli ma jechać na wakacje nad morze, to nie pojedzie w góry, jeśli ma kupić czarny samochód, to i tak taki kupi. Jeśli więc żyjesz z Bykiem pod jednym dachem, zostaw mu w wielu kwestiach wolną rękę. Odpłaci ci wiernością, lojalnością i dobrym jedzeniem, bo Byki kochają gotować.

 


Skorpion

Nadepnięciu mu na ogon musi skończyć się nieszczęściem. Zostawiony w spokoju, hołubiony, nie atakuje. Jeśli jednak go zaczepisz, nigdy nie pozostanie dłużny. Złośliwy, inteligentny, często bez hamulców wewnętrznych potrafi wbić przeciwnika w ziemię. Stający do walki Skorpion nie liczy się z konsekwencjami. Bierzcie to pod uwagę, zanim zaczniecie z nim konflikt.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót