Partner: Logo KobietaXL.pl

Ważne jest też, by właściwie wykorzystały swoje predyspozycje. Jeśli będą próbować realizować się na płaszczyznach im obcych, efekty będą marne.

Bliźnięta

To jeden z najbardziej kompetentnych znaków w całym zodiaku. One mają predyspozycje praktycznie do wszystkiego, o czym tylko zamarzą. Świetnie czytają swoje potrzeby, a że szybko się nudzą, stale szukają nowych wyzwań. Są skoncentrowane na celu i wiedzą, jak go osiągnąć. Jeśli nie osiągają sukcesu, to tylko same są sobie winne.

Baran

Urodzony przywódca, który może za sobą pociągnąć innych. Ale Barany to często samotnicy, idący pod prąd i nie lubiący tłumów. Dlatego dla nich ważna jest niezależność. Sukces osiągną tam, gdzie mogą pracować zgodnie ze swoim rytmem. Nie znoszą nakazów. Mają wiele talentów, łatwo przyswajają nową wiedzę. Świetnie się sprawdzają w wolnych zawodach.

Panna

Urodzona perfekcjonistka, jeden z najbardziej inteligentnych znaków, obdarzony talentem do pracy z ludźmi. Panny to świetni wychowawcy, nauczyciele, przewodnicy. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba innym pomagać.

Waga

Niezrównana podczas rozwiązywania konfliktów. Dzięki swoim umiejętnościom w poszukiwaniu równowagi, Waga sprawdzi się zarówno w polityce, w zawodach prawniczych jak i trener mentalny. Niestety, wiele Wag nie wykorzystuje swoich talentów do końca, co wynika z ich wrodzonej nieśmiałości.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót