Partner: Logo KobietaXL.pl

Według astrologów to Wodnik jest najlepszym znakiem zodiaku! To osoby urodzone między 20 stycznia a 18 lutego. Są najbardziej uduchowione, bardzo zdolne i bardzo inteligentne.


Są ludźmi przyzwyczajonymi do pomagania innym, nie zawodzą w potrzebie, jako jedyny znak prawie nie wiedzą, co to jest egoizm! Wodniki mają misję ratowania świata, lubią wspierać innych, nie wiedzą co to zawiść.

Lubią jednak bardzo chronić swoja prywatność i nie przepadają za zwierzeniami. Mają niewielu przyjaciół, nie tęsknią za dużym towarzystwem, lubią samotność i nie wiedzą, co to nuda. Nie lubią wtrącać się w nieswoje sprawy, nie angażują się w spory, rzadko wchodzą w politykę.


Charakteryzują się opanowaniem i doskonałą równowagą. Szanują przestrzeń innych, ponieważ nie chcą, aby inni naruszali ich przestrzeń, mają opinię bardzo niezależnych.

Lubia pracować na własną rękę i często osiągają finansowy sukces. Ale Wodniki prawie nigdy nie afiszują się pieniędzmi, nie lubią przepychu, nie potrzebują imponować bogactwem. Nawet mając duże konto w banku pozostają skromni i wstrzemięźliwi.

 

Nawet naukowcy potwierdzają te cechy Wodników. Sprawdzili, kiedy rodzą się ludzie mający największe szanse na sukces. Wyniki badań opublikowano w czasopiśmie "Psychology Comprehensive" , a prowadził je prof. Mark Hamilton z University of Connecticut .

Analizował ponad 300 życiorysów sławnych ludzi dziedzin takich jak polityka, nauka, literatura, sztuka, rozrywka i sport. Okazało się, że najlepszym znakiem zodiaku jest Wodnik!

 

Pod znakiem Wodnika urodziło się wiele sławnych osób, takich jak - Cristiano Ronaldo, Michael Jordan, John Travolta, Justin Timberlake, Robbie Williams, Abraham Lincoln i Galileusz, Alicia Keys, Paul Newman, Jackie Robinson, Wolfgang Amadeus Mozart, Shakira.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  wodnik , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót