Partner: Logo KobietaXL.pl

Jakie były według Majów kobiety urodzone w określonej porze? Jakie zwierzęta były ich patronami, bo oddawały najlepiej cechy charakteru kobiet? Sprawdźcie i pamiętajcie, to są wasze zwierzęta mocy, warto szukać w sobie ich największych zalet. 

 

Małpa (od 10 stycznia do 6 lutego)

Ten znak jest również znany jako Orangutan. Uważa się, że kobiety urodzone pod tym znakiem są optymistycznie nastawione do życia. Są też niezależne i lubią decydować o swoim losie. W związkach lubią stale coś nowego, nie znoszą monotonii. 

Mają silną osobowość i bardzo dobrze zaprzyjaźniają się z tymi, którzy urodzili się pod znakiem Węża. 

Ich wadą jest to, że nie zawsze umieją wykorzystać swój spryt i zręczność, nie potrafią dyplomatycznie rozgrywać konfliktów. Rada - zacznijcie być bardziej elastyczne!

 

Jastrząb (od 7 lutego do 6 marca)

Kobiety urodzone pod tym znakiem są uważane za bardzo inteligentne, spostrzegawcze i dominujące istoty. Lubią stawiać precyzyjne cele i je realizować pomimo trudności. Zwykle są bardzo uczciwe i dążą do wolności. Są niezwykle wierne i wybredne  w szukaniu swoich przyjaciół.

Bardzo przyjaźnią się ze znakami: Wąż i Sowa. Ich wadą jest zbyt poważne podejście nawet do błahych rzeczy. Czasami robią z igły widły. Rada - przykładajcie odpowiednią miarę do problemów.

 

Jaguar (od 7 marca do 3 kwietnia)

To niezależne, przyjazne i kochające, ale czasami nieufne kobiety. Są silne, uparta, zwłaszcza jeśli chcą coś osiągnąć. W miłości szybko się nudzą, ale są wierne i nie szukają przygód. Są odpowiedzialne i lubią dominować w związku. Mają mało przyjaciół, jeśli tak to jest to najczęściej Wiewiórka.

Ich wadą jest czasami choleryczny charakter. Rada - najpierw pomyśl, potem mów.

 

Pies (od 4 kwietnia do 1 maja)

Te kobiety kochają służyć innym ludziom, są ofiarne i nie boją się poświęceń. Są sojusznikami sprawiedliwości i obrończyniami praw. Mają bardzo dobrze rozwinięty instynkt samozachowawczy, ale są spokojnymi i przyjaznymi istotami. Dobrze dogadują się z Małpą i Sową.

Ich wadą jest to, że często zapominają o sobie, służąc innym. Rada - bądźcie dla siebie priorytetem.

 

Wąż (2-29 maja)

Uwodzicielskie, zalotne, lubią flirty i romanse. Nie lubią jednak stałych związków i często wybierają samotność. Ambitne, lubią imponować innym. Bywają mściwe i złośliwe, kiedy są atakowane. Skupiają się na ciężkiej pracy, aby osiągnąć cel. Przyjaźń jest najlepsza z Małpą. Wadą jest to, że rezygnują zbyt często z życia z drugą osobą. Rada - warto czasem iść na kompromis.

 

Wiewiórka (30 maja - 26 czerwca)

To pracowite i oddane kobiety z bardzo dobrym poczuciem humoru. Ich empatia pozwala im zaprzyjaźnić się z każdym. Kiedy są w związku, oddają się całkowicie, nie boją się zakochać. Lojalność i szacunek są bardzo ważne dla nich w nawiązywaniu przyjaźni. Ponadto uwielbiają spędzać czas z rodziną i innymi bliskimi, bardzo cenią takie wspomnienia.

 Najlepszym przyjacielem jest dla nich Żółw. Ich wadą jest często pracoholizm. Rada - nauczcie się korzystać z życia i równoważyć czas wolny z pracą.

 

Żółw (od 27 czerwca do 25 lipca)

Te kobiety lubią spędzać czas z rodziną. Są miłośniczkami przyrody, kochają zwierzęta. Lubią mieć wszystko pod kontrolą, czasami aż do przesady. Dobrze dogadują się ze wszystkimi znakami, zwłaszcza z Jaguarem.

Dla Majów żółw jest odpowiednikiem znaku Raka. Wadą tych kobiet jest nadmierna chęć kontrolowania wszystkich i wszystkiego oraz zamartwianie się przyszłością. Rada - żyjcie bardziej dniem dzisiejszym.

 

Nietoperz (od 26 lipca do 22 sierpnia)

Te kobiety są liderkami od urodzenia, mają wielką zdolność do zarządzania innymi i rozwiązywania problemów. Mają dużo inteligencji, tak aby jasno określić swoje cele życiowe i je osiągnąć. Są zdolne w sprawach ekonomicznych lub politycznych, nie lubią jednak konkurencji i bywają zazdrosne. Przyjaciółek powinny szukać wśród Jaguarów i Pawi.

Ich wadą jest nierówne podejście do ludzi, bywa, że traktują innych z góry. Rada - pamiętajcie, że nic nie jest dane na zawsze.

 

Skorpion (23 sierpnia - 19 września)

Są bardzo sztywne i nie lubią zmian. Analityczne, chłodne umysły, często kalkulują na zimno. Są podziwiane za poczucie odpowiedzialności i wytrwałość.

Same bywają niewierne, ale od partnera oczekują wierności. Ich przyjaciółki to Lis i Jaszczurka. Największa wada to egocentryzm, czasami wręcz egoizm. Rada - spójrzcie na ludzi, których macie wokół siebie. 

 

Jeleń (od 20 września do 17 października)

Kobiety urodzone pod tym znakiem są najbardziej wrażliwe i sentymentalne. Mają duże zdolności artystyczne, zwłaszcza między innymi w malarstwie, rzeźbie, poezji. Mają wspaniałą przyjazną więź ze znakiem Węża. Bywa, że bywają zbyt naiwne i łatwo się zakochują. Ich wadą jest szukanie w każdym partnerze największej miłości życia i wielkie rozczarowanie przy pierwszym problemie. Rada - warto zejść na ziemię, nikt nie jest idealny.

 

Sowa (od 18 października do 14 listopada)

Charakteryzują się intuicją, mądrością, są towarzyskie. To istoty, które lubią medytować i poznawać świat dzięki podróżom. Jeśli szukasz porady, one doradzą najlepiej, są też sprzymierzeńcami nauk medycznych. Ciągle poszukują doskonałej miłości. Ich wadą jest bardzo poważne podejście do świata i czasami zbyt długi czas, którego potrzebują na podjęcie decyzji. Wiele wtedy tracą. Rada - warto czasem zaufać intuicji.

Paw (od 15 listopada do 12 grudnia)

Uwielbiają być w centrum uwagi przez cały czas. Lubią być zawsze zwyciężczyniami, nie znoszą błędów i porażek. Chcą być kochane i być najważniejsze dla swojego partnera. Są dobrymi przyjaciółkami z Wiewiórką. Ich wadą jest nieustające dążenie do perfekcji. Załamują się najdrobniejszymi potknięciami. Rada - należy zdać sobie sprawę z tego, że nikt nie może być idealny, wy też.

 

Jaszczurka (od 13 grudnia do 9 stycznia)

Są silne i bojowe w obliczu przeciwności. Nie lubią nieporządku i dlatego lubią wszystko kontrolować. Mają dobre pomysły, ale nie lubią grać pierwszoplanowej roli. Dlatego są świetne jako mistrzynie drugiego planu, doskonale wówczas wszystko rozgrywają. Lubią Skorpiony ii fascynują się przebywaniem z Jaguarami. Ich wadą jest często brak poczucia wartości i stąd potrzeba chowania się za innymi. Rada - zacznijcie coś robić tylko na własne konto.

 
 
 

Tagi:

horoskop ,  horoskop Majów ,  znaki zodiaku ,  Majowie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz