Partner: Logo KobietaXL.pl

Bardzo często to Walentynki są też tym dniem, w którym odkrywa się, że związek się skończył, a partner spędza święto zupełnie z inna osobą. Czasami skrzętnie ukrywając ten fakt. Są trzy znaki, które mogą tego boleśnie doświadczyć i nie ma znaczenia ich płeć.

 

 

Waga

Ona sama jest jednym z najwierniejszych znaków, ale to właśnie ta jego postawa sprawia, że w ten sposób ocenia również swoją drugą połówkę. Często nie zauważa symptomów rozpadu związku, żyje w przekonaniu, że wszystko jest cały czas OK. Dlatego powinna bacznie obserwować partnera. Może się okazać, że 14 lutego nie będzie dniem miłości.

 

Panna

Jeśli jest wiele lat w związku, może uważać, że ma zapewnioną stabilizację. Tymczasem może się okazać, że wcale tak nie jest do końca. Warto zapytać wprost drugą połowę o plany na Walentynki, bo może się okazać, że jest w tym dniu bardzo zajęta. I wcale nie będzie chodziło o pracę czy inne obowiązki, a raczej o miłe spędzenie czasu, ale z kim innym.

 

 

 

Rak

Raki często padają ofiarami zdrady, co wynika z ich ufności i pokładaniu nadziei w silnych związkach. Same oddane i dbające o bliskich, nie zawsze chcą wierzyć w to, że ktoś mógłby postępować inaczej. Niestety, to ich nastawienie do życia sprawia, że czasami bywają oszukiwane, a ich partnerzy prowadzą podwójne życie. Walentynki są okazją, żeby to sprawdzić.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót