Partner: Logo KobietaXL.pl

To wynika z pewnych ich cech charakteru, które dają im łatwość w prowadzeniu własnej firmy. Dlatego to właśnie te znaki częściej podejmują takie ryzyko, co wcale nie oznacza, że inne nie mają na tym polu szansy.

 

Lew

Leo nie boi się ryzyka, jest bardzo wytrwały i pracowity. Kocha biznes i wszelkie związane z tym działania. Ma często świetne pomysły, jest bardzo ambitny. Jest też dobrym liderem, umie zarządzać ludźmi. To powoduje, że jeśli ma swój biznes, wszystko w nim chodzi, jak w zegarku. Lwy jako pracodawcy są bardzo wymagający, ale doceniają zasługi innych.

 

 

Strzelec

Kocha wolność, więc woli własną firmę, w której sam sobie jest szefem. Jest też „dzieckiem szczęścia”, bardzo często udają mu się różne przedsięwzięcia praktycznie bez większego wysiłku. Może to też wynikać z jego charakteru. Strzelec nie przywiązuje wagi do pieniędzy, a do porażek podchodzi dość lekko.

 

 

Baran

Baran jest intuicyjny, bardzo ambitny i lubi ryzyko, więc będzie podejmował różne działania, jeśli chodzi o inwestycje i nowe możliwości. W razie wątpliwości woli wysłuchać ekspertów przed podjęciem decyzji, analizuje, sprawdza różne warianty. Pomimo porywczego charakteru, potrafi kalkulować na chłodno, gdy w grę wchodzi biznes. Nie znosi żadnych szefów nad sobą, więc jeśli może, wybierze własną firmę.

 

 

Koziorożec

Jest to jeden z najbardziej realistycznych znaków, więc zawsze działa bez głowy w chmurach, ale twardo stąpa po ziemi. W biznesie ma dobre wyczucie. Jest bardzo przedsiębiorczy, więc umie przyciągać inwestorów i partnerów do swoich pomysłów. Kocha pracę, skupia na niej dużą część swojego życia i jest bardzo odpowiedzialny. Jeśli szukasz wspólnika, Koziorożec jest idealny.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót