Partner: Logo KobietaXL.pl

Te znaki mają zwyczajnie taki charakter, a przynajmniej większość z ich przedstawicieli. I choć po wieloma względami są wspaniałe, życie z nimi pod jednym dachem może nastręczać trudności.

 

Baran

Baran lubi żyć na pełnych obrotach, jest pełen pomysłów, które chce realizować natychmiast. I jeśli coś wejdzie mu w głowę, nie da się go zatrzymać. Nie będzie brał wówczas pod uwagę opinii drugiej osoby. On to po prostu zrobi! Żyjąc z Baranem trzeba o tym wiedzieć. Najlepiej odpuścić, bo próby ograniczania Barana z reguły kończą się konfliktem.

 

Byk

Byki są fanami porządku i życia w pewnej rutynie. Jeśli znajdą partnera, który lubi chaos, natychmiast się buntują. Lubią mieć w domu wszystko poukładane, cenią sobie spokój i pewność. Oddane swojej pracy, chcą w domu móc odpocząć.

I choć mają wiele zalet, mają też wady, a jedną z nich jest często upór. Dlatego, jeśli żyjesz z Bykiem, będzie on dążył do tego, aby realizować swoje wizje. Nawet jeśli czasami nie ma racji, przekonanie go o tym jest trudne.

 

Strzelec

Umiłowany w wolności, spontaniczny, kochający życie Strzelec, w przeciwieństwie do Byka, nie znosi rutyny. Jest gotów rzucić wszystko w jednej chwili, gdy okaże się, że ktoś ma dla niego jakąś ciekawą propozycję. I choć dzięki temu jego życie jest ciekawe, pełne zaskakujących zwrotów akcji, często trudno budować przy nim stabilizację. Decydując się na życie ze Strzelcem trzeba o tym pamiętać. Jego zaletą jest to, że trudno się przy nim nudzić i z reguły ma zawsze dobry humor.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót