Partner: Logo KobietaXL.pl

Płacz, wzdychanie, marudzenie, obwinianie całego świata są bardzo często częścią ich repertuaru. Potrafią innym zepsuć humor, komplikować relacje międzyludzkie. Ale to nie jest ich wina, one takie są i nic na to nie poradzą, choć przecież w głębi duszy to wspaniali ludzie. Nie potrafią jednak zwykle opanować pierwszej reakcji.

 

Nie oznacza to też, że nie da się z nimi żyć. Kiedy już przyzwyczaimy się ich nadmiernych reakcji, przestajemy się nimi przejmować.

 

 

Ryby

 

Pozornie wydają się bardzo spokojne, ale nie dajcie się zwieść: ci, którym rządzą Neptun i Jowisz, uwielbiają dramaty. Często same tworzą konflikty, bo nie mogą znieść życia bez emocji. Potrafią zrobić zamieszanie w sytuacjach, które tego wcale nie wymagają. Lubią być postrzegane jako osoby skrzywdzone przez innych i często tak siebie potrafią przedstawiać. Na początku nie trafiają do nich żadne argumenty, trzeba czasu, aby się uspokoiły.

 

 

 

Bliźnięta

 

Mają często tendencję do wyolbrzymiania wszystkiego, co im się przydarza. Ich pierwsza reakcja to gniew albo łzy rozpaczy i wówczas nie należy z nimi dyskutować, bo ich widzenia problemu nie jest w stanie nic zmienić.

W kłótni powiedzą wszystko, co im ślina na język przyniesie i nader często potem tego żałują. Mają jednak wrodzony samokrytycyzm i jak pył opada, wiedzą, że przesadziły. Trzeba im jednak dać trochę czasu, bo dyskutowanie z nimi, kiedy są w amoku, nie przynosi żadnych rezultatów. Same się świetnie opanowują.

 

 

Wodnik

 

Jeśli znajduje się w trudnej sytuacji, nie ma na świecie absolutnie nic ważniejszego i będą wszystkim na ten temat mówić. Wszystko widzą w czarnych barwach i przewidują najgorsze scenariusze, nawet jeśli nie ma takiej potrzeby. Wodniki ciągle martwią się na zapas nie tylko o siebie ale też o swoich bliskich.

Kiedy Wodnik wchodzi w taki stan, można go sprowadzić na ziemię. Realne argumenty potrafią przemówić mu do rozsądku.

 

 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót