Partner: Logo KobietaXL.pl

Powody, dla których ufają ludziom są różne. Dlatego wiele osób próbuje te znaki wykorzystać. Nie zawsze jednak jest to możliwe.


Ryby

Mają skłonność do idealizowania ludzi, ponieważ bywają bardzo łatwowierne, zwłaszcza w związkach miłosnych. Decydują się wierzyć we wszystko, co im się mówi, aby nie cierpieć. Niestety, z tego powodu często cierpią bardziej, niż gdyby przyjęły przykrą prawdę do wiadomości. Kiedy w końcu Ryby uświadamiają sobie, jak się dzieje w związku, jest to dla nich bardzo bolesne. Jeśli jednak nie zawiedziesz Ryb, będzie wymarzonym partnerem bo oddaje się drugiej osobie w pełni.

Co ciekawe, w interesach wykazują zdecydowanie większą czujność i tu nie jest łatwo Ryb oszukać.


Waga

Osoby urodzone pod tym znakiem horoskopu są z reguły inteligentne, ale wrodzona skłonność do szukania równowagi każe im czasami przymykać oko na rożne kłamstwa. Dlatego Wagi przełykają często różne przykrości, bo nie lubią konfrontacji, wolą zwyczajnie pewne tematy omijać szerokim łukiem.


Wagi często wolą złudzenie, że problem został rozwiązany, niż angażowanie się w otwarty konflikt. Te, które umieją się z tym pogodzić, dają sobie radę w życiu, są jednak i takie Wagi, które mają wyrzuty sumienia, że nie podjęły radykalnych kroków. Nie myśl więc, że udało ci się Wagę oszukać, ona wie co w trawie piszczy, ale woli zachować spokój.


Baran

Jest sam tak do bólu prawdomówny, że nie może zrozumieć, iż inni ludzie posługują się kłamstwem. Dlatego nader często w pierwszej chwili wierzy swoim rozmówcom. Barany w większości wypadków są też bardzo skupione na sobie, więc nie zawracają sobie głowy weryfikowaniem wielu faktów. Barana jednak oszukać jest bardzo trudno. Zanim bowiem podejmie jakąkolwiek decyzję, wszystko dokładnie sprawdza. Bywa też tak sprytny, że udaje iż wierzy w czyjeś opowieści, o ile zależy mu na realizacji swoich celów. Tym samym wciąga przeciwnika w pułapkę.Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót