Partner: Logo KobietaXL.pl

Te trzy znaki mogą w tym roku stracić szansę na duże pieniądze. Jeśli nie chcą, aby tak się stało muszą spełnić określone warunki. Nie zawsze będzie im łatwo!


BYK

Jeszcze w zeszłym roku miał możliwość dokonania zmian. Niestety, osiadł na laurach, nie bardzo chciał podejmować wielkiego wysiłku. Teraz niebawem może znowu nadarzyć się okazja. Jeśli jednak Byk ponownie zlekceważy propozycję i nie zechce mu się skupić na konkretnym celu, możliwość zarobkowania szybko przepadnie. Dla Byka jest też niekorzystny układ ze Skorpionem, którego ma w swoim bliskim otoczeniu. Niech nie prosi go ani o pomoc, ani o rady.


WAGA

Z reguły jest minimalistką i jest zadowolona z tego, co już posiada. To często przeszkadza jej rozwinąć skrzydła. Wagi nader często nie potrafią podejmować ryzykownych decyzji, wolą słuchać rozumu niż intuicji. Jeśli zrobią podobnie w tym roku, obejdą się ze smakiem. Nadejdzie bowiem taki moment, kiedy trzeba będzie zamknąć oczy i skoczyć. Czy Wagi potrafią wówczas zmierzyć się ze swoim strachem?


KOZIOROŻEC

Skrupulatny, perfekcyjny Koziorożec nie zawsze lubi zmieniać swoje plany. Jeśli kurczowo będzie się ich trzymał, duże pieniądze mogą go ominąć. Koziorożce powinny stać się bardziej elastyczne, bo sytuacja może tego wymagać. Dobrze by było gdyby szerokim łukiem omijały Raka, bo jego sceptycyzm nie pomoże im w podjęciu ważnych decyzji.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót