Partner: Logo KobietaXL.pl

Tego zwierzęcia nie można sobie wybrać, przyporządkowane do twojego znaku najlepiej opisuje twoje cechy charakteru.

 

Baran

Pomimo bezkompromisowej osobowości, ma bardzo dobre serce. Jego duchowe zwierzę to tygrys, który umie świetnie atakować i walczyć.

 

Byk

Jego zwierzęciem jest wilk. Obaj wiedzą, czego potrzebują od życia, lubią stado, ale potrafią odnaleźć się też w samotności.

 

Bliźnięta

Zwierzęciem, które inspiruje Bliźnięta, jest pantera, tajemnicze zwierzę, tak jak osobowość tego znaku.

 

Rak

Pies to ich duchowe zwierzę. Raki są szlachetne, kochające, uczciwe i lojalne. Są wrażliwe na los innych i pełne empatii.

 

Lew

Paw reprezentuje Lwa. Wie, co to sukces, jest piękny i jednocześnie arogancki. Jednak ci, którzy go dobrze znają, wiedzą, że jest bardzo wrażliwy i łatwo można go zranić.

 

 

Panna

To orzeł prowadzi Panny. Są one bystrymi, inteligentnymi i świetnymi obserwatorami. Dumne i niezależne chcą być samodzielne.

 

Waga

Sowa czuwa nad rozważną Wagą. Pełna mądrości, spokoju i szukająca kompromisu Waga, odnajdzie swoje cechy właśnie w sowie.

 

Skorpion

Skorpiona reprezentuje lew. Tajemniczy, egocentryczny, nie lubi jak ktoś wchodzi mu w drogę.

 

Strzelec

Strzelca reprezentuje kot, kochający wolność i chodzący swoimi drogami. Lubi przygody, lubi od czasu do czasu znikać, ma swoje zdanie, nie lubi być komukolwiek podległy.

 

Koziorożec

Koń to jego zwierzę. Piękne, lubiące bieg, a jednocześnie żyjące w symbiozie z człowiekiem i umiejące ciężko pracować.

 

Wodnik

Duchowe zwierzę, które prowadzi Wodników, to niedźwiedź, ponieważ umieją chronić swoje terytorium i zadbać o bezpieczeństwo. Budzą respekt i szacunek.

 

Ryby

Podobnie jak lisy, Ryby żyją w swoim świecie, chimeryczne, zmieniające tropy. Charakteryzują się sprytem i umiejętnością korzystania z okazji.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz