Partner: Logo KobietaXL.pl

Astrologowie wyliczyli, które znaku zodiaku będą najbardziej zadowolone w nadchodzącym roku. To im spełni się większość planów, wyjdą z problemów, jeśli je miały i mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość.

 

Byk

Ten rok był dla Byka trudny, wytrzymał silne burze emocjonalne, ale dzięki swojej sile i odwadze udało mu się pójść do przodu. Rok 2021 będzie uwieńczeniem jego wysiłków, odzyska wewnętrzny spokój i stabilizację.

Czeka go tez duża podwyżka pensji, niespodziewany awans, a w przypadku kobiet może to być też długo oczekiwana ciąża.

 

 

 

Bliźnięta

Wreszcie odzyskają trochę spokoju. Traumy z tego roku miną bezpowrotnie, wiele sytuacji się wyjaśni i spełni się ich najskrytsze marzenie.

Bliźnięta czeka wiele przyjemnych podróży w zaskakującym towarzystwie.

 

Panna

Podobnie jak Byk, Panna stanęła w tym roku w obliczu wielu niedogodności. Ale według gwiazd jej życie zmieni się na lepsze w 2021 roku. To co było niewyjaśnione, wreszcie się wyjaśni, Panna dostanie ciekawa propozycję związaną ze swoją pracą i jeśli z niej skorzysta, będzie zadowolona. Wreszcie ułoży się też jej życie osobiste.

 

Wodnik

On będzie najbardziej zadowolony, wszak to jego era - Era Wodnika. Gwiazdy będą mu sprzyjać we wszystkich przedsięwzięciach, czeka go sukces finansowy. Wyjaśnią się wszelkie problemy osobiste, a Wodniki single mogą znaleźć miłość na całe życie. Mają też szansę na potomstwo w nadchodzącym roku.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót