Partner: Logo KobietaXL.pl

Z nimi nie pogadasz „o niczym”, o pogodzie czy o zakupach. Uwielbiają przechodzić do sedna i konkretny temat dyskusji.

 

Baran

Nie lubią czczych pogawędek, długich opowieści, wolą przejść do sedna i mówić tylko o tym, co najważniejsze. Czas jest dla nich zbyt cenny, by tracić go na błahostki.

 

Byk

Byk jest towarzyski i sam lubi dużo mówić. Ma jednak problem ze słuchaniem, ​​nie potrafi udawać zainteresowania życiem osobistym innych ludzi lub tematami, które go nie interesują.

 

Rak

Raka interesuje tylko życie rodziny i najbliższych przyjaciół. Uwielbia za to dyskusje na konkretne tematy, interesuje go historia, polityka, sztuka.

 

Panna

Panny są skupione na sobie i życie innych niewiele je obchodzi, chyba że trzeba konkretnie pomóc komuś w potrzebie. Plotki ich nie interesują. Panny żyją w swoim świecie, lubią rozmowy o psychologii i duchowości.

 

Skorpion

Skorpion to znak, który chyba najbardziej nie lubi niepotrzebnych rozmów. Sam jest zamknięty, introwertyczny i unika zwierzeń. Z reguły bywa dość małomówny.

 

Koziorożec

To chodzący konkret, skupiony na celach. Lubi mieć wszystko pod kontrolą, rzadko chce tracić czas na rzeczy, które nie przynoszą żadnych korzyści, a do takich zalicza rozmowy o niczym. Woli poczytać dobrą książkę.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót