Partner: Logo KobietaXL.pl

To znaki, które nie znoszą braku lojalności. Nie utrzymują sztucznych znajomości, nie chodzą na kompromisy. Jeśli im podpadniesz, pamiętaj, drugiej szansy nie będzie. Zachowają urazę do końca życia!

 

Baran

 

Nigdy ci nie wybaczy ani zdrady, ani chęci oszustwa. To najgorsza rzecz, jaką możesz mu zrobić, ponieważ on nigdy o tym nie zapomni. Nawet jeśli przyjmie przeprosiny i nie zerwie całkowicie kontaktu, tak naprawdę nie ma już u niego dla ciebie miejsca. Baran poczeka i odpowie zemstą, w dodatku zrobi to tak, że nie będziesz wiedzieć, skąd padł cios.

 

Skorpion

 

Już ze swojej natury jest wybitnie inteligentny, podejrzliwy i przewrażliwiony na swoim punkcie. Nie puszcza zniewag mimo uszu, nie godzi się z porażką. Nie uznaje zdrady. Jeśli go rozgniewasz, zamieni się w prawdziwą bestię i nigdy nie wybaczy.

 

 

Waga

 

Kiedy skrzywdzisz Wagę, ona natychmiast zniknie z twojego życia. W przeciwieństwie do dwóch pozostałych znaków, nie będzie szukać zemsty, nie będzie szukać konfrontacji. Ale nigdy nie wybaczy i w głębi duszy zapamięta uraz na zawsze, nawet jeśli ci o tym nie powie. Waga taka już jest.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót