Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

Potrafi bardzo dobrze występować jako aktor / aktorka, policjant, biznesmen, mechanik, detektyw, publicysta, żołnierz, strażak, sprzedawca.

 

Byk

Byk sprawdzi się w sektorze finansowym czy administracyjnym, ale także jako sprzedawca ubezpieczeń, biolog, w budownictwie. Byki to świetni szefowie kuchni i projektanci.

 

 

Bliźnięta

Podwójna natura pozwoli im odnieść sukces w niekonwencjonalnych zawodach, takich jak blogowanie, stand-uper czy w dowolnej dziedzinie sztuki. Są dobre jako sprzedawcy, pisarze, w public relations.

 

Rak

Świetny opiekun dzieci, nauczyciel, pediatra, psycholog. Ale także odniosą sukces jako przedsiębiorcy, konserwatorzy dzieł sztuki, w wolnych zawodach.

 

Lew

Są dobrymi sportowcami, a także przedsiębiorcami, menedżerami, promotorami, nauczycielami, projektantami mody, dziennikarzami. Odniosą sukces także jako aktorzy.

 

Panna

Panny są dobrymi księgowymi, inżynierami, informatykami i skarbnikami. Ponadto mogą odnieść sukces jako naukowcy, dietetycy, projektanci i międzynarodowi sprzedawcy. Niezastąpione w HR z powodu intuicji.

 

 

Waga

Tendencja do równowagi sprawia, że ​​Waga jest dobrym doradcą małżeńskim, negocjatorami, prawnikiem, sędzią.. Sprawdzą się również jako konsultant ds. urody, wizażystka i fryzjerka czy stylistka.

 

Skorpion

Inżynieria, psychologia, archeologia, medycyna i okultyzm to droga do sukcesu dla Skorpiona, który może być również dobrym informatykiem, przedsiębiorcą, fizykiem, terapeutą i prywatnym detektywem.

 

Strzelec

Strzelcy bardzo dobrze radzą sobie jako ambasadorzy, sędziowie, reporterzy sportowi, redaktorzy magazynów, doradcy polityczni i pedagodzy. Są odważni, więc mogą odnosić sukcesy na ekstremalnych polach.

 

 

Koziorożec

Sprawdzi się w pielęgniarstwie, fizyce, matematyce, ekonomii, budownictwie, polityce, zarządzaniu nieruchomościami. Koziorożec to również świetny masażysta lub rehabilitant.

 

Wodnik

Kreatywność Wodników sprawia, że ​​są dobrymi metafizykami, astrologami, doradcami, psychologami, dziennikarzami, malarzami. Ale mogą też pracować w biznesie, są dobrymi lekarzami.

 

Ryby

Ryby będą czuły się dobrze w branży telewizyjnej lub jako redaktor magazynów modowych. A także w branży muzycznej, fotograficznej, astrologicznej, pielęgniarskiej. Mają niezwykły dar do bycia iluzjonistami.

 

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót